sofy

Artykuły - Sofy (10)

 • Gwiazdy na czerwonej sofie

  Gwiazdy na czerwonej sofie

  Tom Cruise, Olga Kurylenko i Gerard Butler będą gośćmi pierwszego odcinka nowej serii programu "Graham Norton Show". Dwa tygodnie po brytyjskiej premierze, show wraca na polskie ekrany - będzie można go obejrzeć w BBC Entertainment.
 • W inną stronę

  W inną stronę

  Sofa "Hardkor i disko", EMI Music Poland
 • Nasikał im na sofę

  Nasikał im na sofę

  Raper i rockman Kid Rock w specyficzny sposób "zrewanżował" się organizatorom brytyjskiego Download Festivalu za - zdaniem amerykańskiego artysty - złe traktowanie.
 • Sofa i siła komputera

  Sofa i siła komputera

  Nagrywająca dla wytwórni Kayax, należącej do Kayah, grupa Sofa zadebiutowała w maju płytą "Many Stylez", z której pochodzi przebój "Moje życie". Muzycy są zadowoleni z przyjęcia pierwszego materiału, ale już myślą o drugim albumie. - Płyty się sprzedają, koncertów przybywa, więc nie jest źle - mówi INTERIA.PL Tomasz Organek, gitarzysta Sofy.
 • IKEA: 24 tys. wadliwych foteli i sof

  IKEA: 24 tys. wadliwych foteli i sof

  Na polski rynek trafiło około 24 tys. wadliwych foteli i sof IKEA. Fotele Lycksele i sofy Lycksele mogą być niebezpieczne dla użytkowników. Sprzedaż wadliwych mebli została wstrzymana.
 • Ambitna Sofa miesza style

  Ambitna Sofa miesza style

  - Wspaniała, śpiewa jak anioł - tak o Kasi Kurzawskiej, wokalistce grupy Sofa, mówi Kayah, szefowa wytwórni Kayax. To właśnie nakładem tej firmy w piątek, 12 maja, ukazała się debiutancka płyta Sofy "Many Stylez", którą możecie wygrać w naszym specjalnym konkursie.
 • Sofa: Nowa nadzieja Kayah

  Sofa: Nowa nadzieja Kayah

  Kayax, wytwórnia należąca do Kayah, od chwili swojego debiutu może się pochwalić niemal samymi sukcesami. To w jej barwach ukazały się płyty Krzysztofa Kiljańskiego, Zakopower, Marii Peszek, czy Mosqitoo. Jej kolejną nadzieją jest grupa Sofa, która w najbliższy piątek, 12 maja, wyda debiutancką płytę "Many Stylez". - To genialny zespół - zachwala Kayah w rozmowie z INTERIA.PL.
 • Sofa-Biografia

  Historia Sofy ma swój początek w pierwszych miesiącach 2003 roku, gdy czterech młodych muzyków: basista Adam Staszewski, perkusista Michał Bryndal, gitarzysta Tomasz Organek i klawiszowiec Bartek Staszkiewicz, zaczęło się spotykać na próby z przekonaniem, że czas stworzyć coś nowego, autorskiego, nie zadowalając się tylko uznaniem na własnym podwórku. Wszyscy słuchali soulu, hip hopu, jazzu, jasne więc było, że poszukiwania muzyczne grupy będą krążyły wokół szeroko pojętej czarnej muzyki. Styl
 • Rockandrollowa sofa na aukcji

  Rockandrollowa sofa na aukcji

  Nietypowy przedmiot wystawił na licytację brytyjski magazyn muzyczny "New Musical Express". Jest nim sofa z autografami wykonawców z tegorocznego festiwalu Reading, który odbył się w dniach 23-24 sierpnia. Mebel opatrzony jest podpisami członków m.in. zespołów Linkin Park, The Music i Blink 182.
 • Rejestracja Top Sofa Oborniki

  WFM informuje Państwa, iż wczoraj, tj. 24 lutego 2000 roku, do siedziby spółki Top Sofa Oborniki Sp. z o.o., spółki zależnej od spółki Wielkopolskie Fabryki Mebli SA, wpłynęło postanowienie Sądu Rejonowego w Poznaniu o wpisaniu do rejestru handlowego spółki Top Sofa Oborniki Sp. z o.o. Jak już informowaliśmy Państwa wcześniej, siedziba spółki mieści się w Obornikach przy ul. Szamotulskiej 23. Podstawowym przedmiotem działalności nowopowstającej spółki jest produkcja mebli tapicerowany

Filmy - Sofy (1)

 • Restauracja w stylu Barbie

  Różowe sofy, stoliki w kształcie obcasów, krzesła udekorowane spódnicami baletnic - w Tajpej (Tajwan) została otwarta pierwsza restauracja w stylu Barbie.