InteriaTV - snowboard

Filmy - Snowboard (12)

 • Zgłosił lawinę. Może zapłacić gigantyczą karę!

  Evan Hannibal zgłosił ratownikom zejście lawiny, opisał całe zdarzenie i przekazał filmy, teraz snowboardzista stanie przed sądem. Prokuratura zarzuca mu, że lekkomyślnym zachowaniem sam spowodował zejście lawiny. Grozi mu gigantyczna grzywna. Sprawa wywołałała w USA dyskusję na temat bezpieczeństwa w górach i freeride'u, czyli jazdy na nartach i snowboardach poza wyznaczonymi trasami.
 • Okazja jedna na milion! Idealnie trafił

  Trasy zjazdowe były co prawda zamknięte, ale na otarcie łez przyroda postanowiła zostawić sportowcom małe co nieco. Bendik Gjerdalen, 23-letni Norweg, podzielił się nagraniem ze słynnego szwajcarskiego kurortu Sankt Moritz. Miasteczko nawiedziły tak intensywne opady śniegu, że ruchliwe i gwarne do tej pory uliczki zamieniły się w idealne trasy zjazdowe. Nie pozostawało nic innego, jak przypiąć deskę i dać się porwać zimowemu szaleństwu!
 • Najlepszy nauczyciel! Spodoba ci się

  Nauka jazdy na snowboardzie? Jeśli tak, to tylko u starszego brata! Zobaczcie, jak chłopiec szkoli swoją młodszą siostrę z podstaw zimowego szaleństwa. Po udanym zjeździe nie może zabraknąć odpowiedniej celebracji.
 • Zapiera dech w piersiach! Odważny sportowiec

  Jak daleko można przesunąć granice sportu ekstremalnego? Swoje zdanie w tym temacie ma pewien młody snowboardzista. Thomas Hallam, bo tak ma na imię nasz bohater, wybrał się z deską w szwajcarskie Alpy. Tam nagrał zapierający dech w piersiach przejazd górskim szczytem. Odważylibyście się choćby na przejście podobną trasą?
 • Lawina pojawiła się nagle. Sunął w dół razem z nią

  Do ryzykownej sytuacji doszło na jednym ze szwajcarskich stoków. Snowboardzistę zjeżdżającego niewytyczoną trasą złapała lawina. Na szczęście miał wystarczająco umiejętności, opanowania, a może i szczęścia, dzięki czemu uniknął przysypania. Przy okazji całą sytuację filmował. Zobaczcie
 • Pies biega za swoim właścicielem na stoku

  Aktywny człowiek chce mieć aktywnego zwierzaka. Do naprawdę usportowionych należy ta dwójka. Mężczyzna zabrał swojego psiaka na stok. Temu bardzo spodobało się bieganie za właścicielem, a przy okazji zażywanie odrobiny białego szaleństwa.
 • Grupa snowoboardzistów wykonywała sztuczkę. Jednemu nie wyszło

  Grupa snowboardzistów postanowiła, jeden po drugim, przeskoczyć przez metalowy przystanek. Trzech przeskoczyło bez problemu. Ostatni natomiast nie osiągnął odpowiedniej prędkości, która pozwoliłaby powtórzyć sztuczkę za kolegami. Chyba nie trzeba mówić więcej, jak to się skończy...
 • Dwójka kolegów wpadła za zwariowany pomysł

  Grupa kolegów wybrała się do Laax w Szwajcarii. Będąc na stoku, wpadli na pomysł, aby podczas akrobacji w powietrzu jeden podał drugiemu kamerę. Efekt jest powalający. Sprawdźcie sami.
 • To miała być świetna zabawa!

  John Adams stwierdził, że jazda na snowboardzie w środku miasta to wspaniała zabawa. Nie przewidział, że z bocznej ulicy może wyjechać samochód. Na szczęście chłopakowi nic się nie stało. Jednak wyciągnął on z całego wydarzenia nauczkę i mówi, że jest "idiotą-szczęściarzem" i już nigdy nie zrobi czegoś tak głupiego.
 • Upadek mistrzyni. To zdarza się nawet najlepszym

  Zabawny film z jedną z najlepszych snowboardzistek świata w roli głównej. Amerykanka Chloe Kim, specjalizująca się w konkurencji Halfpipe, przewróciła się podczas zjazdu z amerykańską flagą w czasie ceremonii otwarcia zawodów w Mammoth Lakes w Kalifornii. Kim jest pierwszą kobietą, która otrzymała w zawodach Pucharu Świata w snowboardzie w konkurencji halfpipe maksymalną notę 100 punktów. Zaledwie 15-letnia Amerykanka wygrała rywalizację w Park City.