menway - snowboard

Artykuły - Snowboard (11)

 • Snowboardzistki w bikini? Takie rzeczy tylko w Rosji

  Snowboardzistki w bikini? Takie rzeczy tylko w Rosji

  Ferie trwają w najlepsze, stoki są pełne snowboardzistów. Wśród nich całkiem spora reprezentacja pań, jednak nawet w Polsce takie widoki są rzadkością.
 • Polskie szusy na alpejskich stokach

  Polskie szusy na alpejskich stokach

  Po raz drugi w austriackim Heiligenblut odbyły się zawody Polish Freeride Open. Ta jedyna polska impreza freeride'owa przyciągnęła w tym roku nie tylko najlepszych zawodników i zawodniczki z Polski, ale także reprezentantów Austrii, Finlandii i Czech.
 • Na krechę z Łomnicy w dwie i pół minuty

  Na krechę z Łomnicy w dwie i pół minuty

  Ponad 250 miłośników zawrotnych prędkości z całej Polski pojawiło się na starcie masowego zjazdu narciarzy i snowboardzistów Red Bull Zjazd na Krechę 2012. Najszybszy zawodnik pokonał trasę w 2 minuty 38 sekund.
 • Przełomu w snowboardingu

  Przełomu w snowboardingu

  Osiemnastu czołowych snowboardzistów świata postanowiło dokonać przełomu w swojej dyscyplinie sportu. W ramach projektu Red Bull Supernatural, zawody w slopestyle'u po raz pierwszy rozegrano całkowicie na naturalnych przeszkodach!
 • Deski z nagimi modelkami Playboya wywołują protesty

  Deski z nagimi modelkami Playboya wywołują protesty

  Nowe deski Burtona zaprojektowane przez słynnych snowboardzistów Mikkela Banga i Keegana Valaikę, cieszą się niesamowitą popularnością, ale też wywołują kontrowersje w USA.
 • Nie pozwolić na zabawę

  Nie pozwolić na zabawę

  - Na zabawę i show nie mogą i nie powinni pozwalać sobie ludzie, którzy takie imprezy organizują. Tu potrzebny jest profesjonalizm na 200 proc. - mówi Piotr Kunysz, szef komisji szkolenia PZS.
 • Rodzaje desek

  Rodzaje desek

  Nie każda deska jest desce równa. Przedstawiamy podstawowe rodzaje desek snowboardowych.
 • Łukasz Ceran "Książę" o sobie

  Łukasz Ceran "Książę" o sobie

  Miasto rodzinne: Warszawa, wzrost: 177cm, waga: ok. 78 kg, rok ur. 05-09-1980. Ulubione spoty krajowe: Maszoperia, Łeba, Karwia; zagraniczne - El Gouna, Maui, Rodos. Hobby: kitesurfing, windsurfing, snowkite, wakeboard, surfing, snowboard, iceboard, rollboard, kitewing, KravMaga, akrobatyka, motory.
 • Ślizgiem po białym puchu

  Ślizgiem po białym puchu

  Kilkanaście dni temu, niemal niezauważona, przeszła przez serwisy informacyjne depesza o nietypowym proteście. Rzecz działa się w rumuńskiej stolicy, a ściślej - pod gmachem instytutu, zajmującego się prognozowaniem pogody. Budynek, i okoliczne ulice, zablokowali snowboardziści, narzekający na... brak śniegu.
 • Snowboard - Bartek Rusin

  Snowboard - Bartek Rusin

  Chociaż Bartek ma dopiero 20 lat, połowę swojego życia poświęcił snowboardowi. Należy do najlepszych polskich riderów freestyle'owych.