snowboard

Artykuły - Snowboard (166)

Filmy - Snowboard (16)

 • Zgłosił lawinę. Może zapłacić gigantyczą karę!

  Evan Hannibal zgłosił ratownikom zejście lawiny, opisał całe zdarzenie i przekazał filmy, teraz snowboardzista stanie przed sądem. Prokuratura zarzuca mu, że lekkomyślnym zachowaniem sam spowodował zejście lawiny. Grozi mu gigantyczna grzywna. Sprawa wywołałała w USA dyskusję na temat bezpieczeństwa w górach i freeride'u, czyli jazdy na nartach i snowboardach poza wyznaczonymi trasami.
 • Okazja jedna na milion! Idealnie trafił

  Trasy zjazdowe były co prawda zamknięte, ale na otarcie łez przyroda postanowiła zostawić sportowcom małe co nieco. Bendik Gjerdalen, 23-letni Norweg, podzielił się nagraniem ze słynnego szwajcarskiego kurortu Sankt Moritz. Miasteczko nawiedziły tak intensywne opady śniegu, że ruchliwe i gwarne do tej pory uliczki zamieniły się w idealne trasy zjazdowe. Nie pozostawało nic innego, jak przypiąć deskę i dać się porwać zimowemu szaleństwu!
 • Najlepszy nauczyciel! Spodoba ci się

  Nauka jazdy na snowboardzie? Jeśli tak, to tylko u starszego brata! Zobaczcie, jak chłopiec szkoli swoją młodszą siostrę z podstaw zimowego szaleństwa. Po udanym zjeździe nie może zabraknąć odpowiedniej celebracji.
 • Zapiera dech w piersiach! Odważny sportowiec

  Jak daleko można przesunąć granice sportu ekstremalnego? Swoje zdanie w tym temacie ma pewien młody snowboardzista. Thomas Hallam, bo tak ma na imię nasz bohater, wybrał się z deską w szwajcarskie Alpy. Tam nagrał zapierający dech w piersiach przejazd górskim szczytem. Odważylibyście się choćby na przejście podobną trasą?