Sniper: Ghost Warrior

Artykuły - Sniper: Ghost Warrior (36)

 • Sniper: Ghost Warrior doczeka się odsłony mobilnej

  Sniper: Ghost Warrior doczeka się odsłony mobilnej

  ​CI Games kontynuuje eksperymenty z rynkiem mobilnym. Kolejną - po Lords of the Fallen - serią, która doczeka się odsłony przygotowanej z myślą o smartfonach i tabletach jest Sniper: Ghost Warrior.
 • CI Games wyda Sniper Ghost Warrior na platformy mobilne

  CI Games zapowiada mobilną wersję gry Sniper Ghost Warrior w formacie free-to-play. W tym tygodniu rozpocznie się soft launch tytułu na jednym z reprezentatywnych rynków. Premiera planowana jest na II kwartał 2017 r.
 • Zapowiedź mobilnej wersji gry „Sniper Ghost Warrior"

  Raport bieżący nr 20/2017Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, że, decyzją Zarządu Spółki z dnia 15 marca 2017 r., na II kwartał 2017 r. została zaplanowana premiera gry "Sniper Ghost Warrior” w wersji mobilnej, na systemy iOS i Android, w formacie free-to-play. Spółka liczy, że na sukces wersji mobilnej "Sniper Ghost Warrior” istotnie przełoży się zasięg i rozmi
 • CI Games przełożył datę premiery Sniper Ghost Warrior

  CI Games ustaliło nową datę premiery gry Sniper Ghost Warrior 3. Produkcja trafi do graczy na całym świecie w dniu 25 kwietnia 2017 r. Zespół deweloperów CI Games wykorzysta dodatkowe 3 tygodnie na wprowadzenie finalnych poprawek w oparciu o informacje zwrotne otrzymane od graczy w trakcie beta testów.
 • Ustalenie nowej daty premiery gry „Sniper Ghost Warrior 3”

  Raport bieżący nr 19/2017Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 13/2016 z dnia 17 października 2016 r., informuje, że w dniu 6 marca 2017 r. podjął decyzję o ustaleniu nowej daty premiery gry "Sniper Ghost Warrior 3” ("SGW3”) na dzień 25 kwietnia 2017 r. Data premiery SGW3 będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Gra
 • DM BOŚ podwyższa cenę docelową CI Games

  DM BOŚ w raporcie z 15 lutego podwyższył cenę docelową akcji CI Games do 21,7 zł z 17,4 zł, podtrzymując rekomendację "sprzedaj".
 • CI Games zwiększyło przychody i zanotowało pozytywne przepływy operacyjne w I-III kw.

  Spółka CI Games zanotowała w I-III kwartale 2016 r. przychody na poziomie 17,7 mln zł wobec 11,5 mln zł przed rokiem. Producent, wydawca i dystrybutor gier komputerowych zanotował też pozytywne przepływy finansowe z działalności operacyjnej.
 • CI Games ustalił nową datę premiery Sniper: Ghost Warrior 3

  Spółka CI Games wyznaczyła nową datę premiery gry Sniper: Ghost Warrior 3. Produkcja trafi do graczy na całym świecie w dniu 4 kwietnia 2017 r. CI Games wykorzysta dodatkowy czas na maksymalne doszlifowanie i optymalizację produkcji, która ukaże się równocześnie w wersji na komputery PC, Playstation 4 i Xbox One.
 • Ustalenie nowej daty premiery gry "Sniper: Ghost Warrior 3"

  Raport bieżący nr 13/2016Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.Zarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 11/2016 z dnia 13 czerwca 2016 r., informuje, że w dniu 17 października 2016 r. podjął decyzję o ustaleniu nowej daty premiery gry "Sniper: Ghost Warrior 3” ("SGW3”) na dzień 4 kwietnia 2017 r. Data premiery będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji na świecie. Gra
 • Ustalenie daty premiery gry "Sniper: Ghost Warrior 3"

  Raport bieżący nr 11/2016Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufneZarząd spółki CI Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”) informuje, że data premiery gry "Sniper: Ghost Warrior 3” ("SGW3”) w wersji na platformę PlayStation4, XboxOne i PC została ustalona na dzień 27 stycznia 2017 roku i będzie jednolita dla wszystkich obszarów dystrybucji SGW3 na świecie. Ponadto, Zarząd Spółki informuje, że koszty promocji SGW3 b