Nowe Technologie - smsy

Artykuły - Smsy (4)

 • Jak czytać cudze SMS-y, czyli spam po polsku

  Jak czytać cudze SMS-y, czyli spam po polsku

  Każdy użytkownik internetu zetknął się ze spamem i nawet najlepsze skrzynki pocztowe przepuszczają raz na jakiś czas niechcianą wiadomość. Nie ma się co dziwić, bowiem ponad 70 proc. globalnego ruchu pocztowego to właśnie spam. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę, że dzisiejszy spam to nie tylko reklamy zachęcające do kupna specyfików na potencję lub drogich zegarków. Obecnie prawie 50 proc. spamu stanowią oszustwa komputerowe - ostrzega Kaspersky Lab.
 • SMSy z Outlooka

  Pojawił się program Presendo umożliwiający wysyłanie SMSów bezpośrednio z programu pocztowego Microsoft Outlook. Pozwala on także na rozesłanie tej samej wiadomości na wiele komórek jednocześnie.
 • SMSy z Macintosha

  Szwajcarska firma Capslock proponuje kolejną wersję programu Easypager (v 1.7.7) pozwalającego wysyłać SMS-y z MacIntosha.
 • SMSy lepsze

  Raport przygotowany na zlecenie banku Barclays stwierdza, że w ubiegłym roku liczba wysłanych w Wielkiej Brytanii e-maili spadła o ponad 5 procent, a wśród młodzieży w wieku 18-24 lat nawet o 10 procent. Spadło także (o 4 procent) zainteresowanie surfowaniem po stronach WWW dla celów "naukowych"