śmieszne filmy ze zwierzętami

Filmy - śmieszne filmy ze zwierzętami (505)

 • Kot wśród piskląt. Ledwo go widać

  2-letni kot o imieniu Bogyo, który śpi wygodnie wśród piskląt, gruby kocur, który siedzi jak człowiek i puka do drzwi przed wejściem do domu, a może miłosne spotkanie żółwi - dom Węgra Roberta Katony jest pełen uroczych zwierząt. Zobaczcie.
 • Lekcja wychowawcza małp. Musicie to zobaczyć

  Mama spokojnie je brzoskwinię, co nie przeszkadza jej w pilnowaniu nadpobudliwego malucha, który bardzo chce iść się pobawić. Zobaczcie lekcję wychowawczą małp. Cudne.
 • Ten widok ich zaskoczył. Musieli to nagrać

  Te urocze wodne ssaki zwane są manatami lub brzegowcami, a nawet syrenami. Udało się je spotkać kajakarzom na Florydzie. To jedyne roślinożerne ssaki wodne. Są niestety gatunkiem zagrożonym. Podobno mają smaczne mięso i dlatego padają łupem kłusowników. Nie należą do wiernych. Samica w rui sygnalizuje samcom obecność, ocierając się o przedmioty znajdujące się pod wodą, pozostawiając przy tym wydzielinę z gruczołów zapachowych. Samce podążające za samicą. I to właśnie taki moment został uchwycony na nagraniu.
 • Modliszka przykuła ich uwagę. Co zrobiła?

  Ta modliszka wygląda tak, jakby się... modliła. Nagranie zrobiono w Parku Narodowym Krugera w RPA. Owad siedzi na ławce i przeciera oczy.