śmiertelny

Artykuły - śmiertelny (46)

 • Śmiertelne potrącenie na pasach w Libertowie. Zgłosiła się kobieta

  Śmiertelne potrącenie na pasach w Libertowie. Zgłosiła się kobieta

  Na policję zgłosiła się 51-letnia kobieta, która przyznała się do spowodowania śmiertelnego wypadku w Libertowie koło Krakowa; w czwartek zginął tam potrącony na pasach 17-letni chłopak. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Ruch na drodze krajowej nr 7 jest utrudniony.
 • Śmiertelny powrót z dyskoteki

  Śmiertelny powrót z dyskoteki

  Policjanci z łódzkiego Wydziału Ruchu Drogowego wyjaśniają okoliczności wypadku, jaki miał miejsce dzisiaj około godziny 5.30.
 • Meksyk: Kolejny śmiertelny rekord w Juarez

  25 osób zostało zabitych w ciągu jednego dnia w serii strzelanin wywołanych przez gangi narkotykowe w Juarez na północy Meksyku.
 • Śmiertelny sekundowy sen!

  Śmiertelny sekundowy sen!

  Kończą się wakacje i tysiące zmotoryzowanych turystów wraca lub będzie wkrótce wracało samochodami z urlopowych wojaży, często dalekich. Ilu z nich nie dojedzie do celu, wskutek wypadków, spowodowanych zmęczeniem kierowcy?
 • Weszły w życie zaostrzone kary m.in. dla pijanych kierowców

  Nakaz dożywotniego pozbawienia prawa jazdy nietrzeźwego kierowcy, który spowodował śmiertelny wypadek, zawiera nowelizacja Kodeksu karnego, wchodząca w życie w czwartek. Prawa jazdy pozbawiani mają być także sprawcy takich wypadków, którzy zbiegli z miejsca zdarzenia.
 • Śmiertelny wypadek ratownika Marynarki Wojennej

  43-letni bosman sztabowy, służący jako ratownik na śmigłowcach ratowniczych Marynarki Wojennej, uległ w sobotę śmiertelnemu wypadkowi na lotnisku w Gdyni Babich Dołach, w czasie rutynowych ćwiczeń poprzedzających objęcie dyżuru.
 • Warszawa: Czarnoskórzy zaatakowali policję

  W niedzielę w okolicach Stadionu Dziesięciolecia policjanci w czasie próby kontroli zostali zaatakowani przez grupę czarnoskórych mężczyzn. Padł strzał, który okazał się śmiertelny dla jednego z napastników - powiedział rzecznik Komendy Głównej Policji Mariusz Sokołowski.
 • Śmiertelny wypadek na budowie stadionu Wisły

  Do śmiertelnego wypadku doszło przy pracach budowlanych na stadionie Wisły Kraków. Mężczyzna spadł z wysokości 4,5 m i po przewiezieniu do szpitala zmarł - poinformowała Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.
 • Anglia: Polak skazany za śmiertelny wypadek

  Anglia: Polak skazany za śmiertelny wypadek

  Łukasz Banasik spowodował wypadek, w którym zginął 22-letni Brytyjczyk. Za nieumyślne spowodowanie śmierci skazano go na pięć lat pozbawienia wolności.
 • Śmiertelny wypadek na trasie 32. Rajdu Dakar

  Śmiertelny wypadek na trasie 32. Rajdu Dakar

  Zmarła 28-letnia kobieta, która doznała obrażeń po tym, jak samochód niemieckiego kierowcy Mirco Schultisa wpadł w pobliżu Cordoby w tłum kibiców na trasie pierwszego etapu 32. Rajdu Dakar - poinformowały źródła medyczne.