InteriaTV - śmierć

Filmy - śmierć (59)

 • Robert Leszczyński z rodziną

  Nikt nie spodziewał się jego choroby ani śmierci. Leszczyński był głową szczęśliwej rodziny i mimo tego, że prowadził rockandrollowy tryb życia, to nigdy nie nadużywał alkoholu, czy narkotyków. Zmarł w wieku 48 lat w wyniku zaburzeń metabolicznych spowodowanych cukrzycą. Jego córki do dzisiaj nie mogą pogodzić się z odejściem ojca.
 • Zmarł najstarszy orangutan na świecie. Miał 62 lata

  Puan, najstarszy na świecie orangutan sumatrzański, zmarł w poniedziałek (18.06) w zoo w Perth. Samica Puan miała 62 lata. Została uśpiona z powodu problemów zdrowotnych związanych z wiekiem. (STORYFUL/x-news)
 • Czy da się uniknąć wypadków drogowych?

  17 maja doszło do tragicznego wypadku we Wrocławiu. Kobieta jadąca rowerem z dzieckiem w foteliku została potrącona przez autokar. Niestety nie przeżyła tego wypadku, a dziecko trafiło do szpitala. Czy da się uniknąć takich wypadków drogowych? Powiedział o tym w "Dzień Dobry TVN" Adam Grzeszak. - Przyjmujemy wypadki jako naturalną konsekwencję ruchu drogowego - powiedział dziennikarz. - To się nie powinno zdarzać - dodał. Czego możemy nauczyć się od innych krajów? (Dzień Dobry TVN/ x-news)
 • Czym jest nowiczok, którym otruto agenta Skripala?

  - Nowiczok to substancja niezwykle tajemnicza - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Krzysztof Paturej z Międzynarodowego Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego w Warszawie. - Wiemy, że był to związek chemiczny kilkakrotnie groźniejszy od dotychczasowych związków chemicznych, ale nie został włączony do żadnych wykazów, żadnych kategorii broni chemicznej - zaznaczył. Dlaczego wykorzystano tę substancję, aby otruć agenta Siergieja Skripala i jego córkę? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Tomasz Chada (1978-2018)

  Muzyk zmarł 18 marca po przywiezieniu do szpitala psychiatrycznego w Rybniku. Pierwotnie raper trafił do placówki w Mysłowicach w związku z urazem kręgosłupa, który powstał na skutek upadku z trzeciego piętra.
 • Zmarli w 2017 roku

  Śmierć jest nieodłączną częścią życia. W materiale postanowiliśmy przypomnieć tych, którzy dla kultury i życia społeczno-politycznego, byli kimś bardzo ważnym.
 • Strzelanina w Las Vegas

  Policja w Las Vegas poinformowała w niedzielę wieczorem czasu lokalnego, że bada doniesienia o trwającej w tym mieście strzelaninie. Według telewizji Sky News trwa wymiana ognia między grupą uzbrojonych mężczyzn i policją na koncercie rockowym w hotelu. Są ranni.
 • Żona schudła dla umierającego męża

  Kobieta postanowiła zmienić swoje życie i przyzwyczajenia żywieniowe, aby móc w pełni wykorzystać ostatnie miesiące z umierającym mężem.
 • Jak rozmawiać o śmierci?

  - Rzadko kiedy jest tak, że temat śmierci jest tematem, o którym wiedzą, jak rozmawiać - mówi psycholog Przemysław Turkowski. Jak dodaje, często z kolei jest tak, że wokół tej kwestii narosły różne stereotypy.
 • Andrzej Kopiczyński (1934-2016)

  Kopiczyński miał na swoim koncie ponad sto sześćdziesiąt ról. Jego kariera zaczęła się na deskach teatralnych, później po sukcesie ''czterdziestolatka'' na stałe wpisał się do świadomości Polaków.