śmierć chłopca z Cieszyna

Artykuły - śmierć chłopca z Cieszyna (0)

 • Świadek: Zaniepokoiło mnie zniknięcie Szymona

  Sąsiadka rodziców dwuletniego Szymona z Będzina, oskarżonych o zabicie swego dziecka, przyznała dziś przed sądem, że zauważyła nagłe zniknięcie chłopczyka. Jak zeznała była tym zaniepokojona i swoimi obserwacjami podzieliła się z opieką społeczną.
 • Babcia Szymona: Nie byłam świadkiem przemocy w domu syna

  Babcia Szymona: Nie byłam świadkiem przemocy w domu syna

  Jarosław R. i Beata Ch., odpowiadający za zabójstwo prawie dwuletniego syna Szymona, tworzyli udany związek - mówiła w czwartek przed katowickim sądem babcia dziecka, matka Jarosława R. Zenobia R. twierdzi, że nigdy nie była świadkiem przemocy lub agresji w rodzinie syna.
 • Sprawa śmierci Szymona odroczona; adwokat okradziony w drodze do sądu

  Sprawa śmierci Szymona odroczona; adwokat okradziony w drodze do sądu

  Przed katowickim sądem nie doszło do zaplanowanej na czwartek kolejnej rozprawy w procesie Beaty Ch. i Jarosława R., oskarżonych o zabicie prawie dwuletniego syna Szymona. Powodem odroczenia procesu była nieobecność obrońcy Beaty Ch. Został on okradziony w drodze do sądu.
 • Matka Szymona: To ojciec bił nasze dziecko

  Matka Szymona: To ojciec bił nasze dziecko

  Beata Ch., współoskarżona w sprawie śmierci prawie dwuletniego syna Szymona, podtrzymała przed sądem swe stanowisko, że dziecko było bite przez ojca Jarosława R. Sama przyznała jedynie, że karciła dziecko - za ssanie palca.
 • Zabójstwo dziecka. Śledczy chcą przedłużenia śledztwa

  Zabójstwo dziecka. Śledczy chcą przedłużenia śledztwa

  Bielska prokuratura okręgowa wystąpi o przedłużenie do 23 lipca śledztwa dotyczącego zabójstwa 1,5-rocznego Szymka z Będzina oraz aresztu dla rodziców dziecka - podała we wtorek prokuratura.
 • Sąd przedłużył areszty dla rodziców Szymka z Będzina

  Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie podejrzani ws. zabójstwa 1,5-rocznego Szymka z Będzina rodzice dziecka: Beata Ch. i Jarosław R. - zadecydował w poniedziałek katowicki sąd okręgowy. Zwłoki dziecka znaleziono w stawie na obrzeżach Cieszyna w marcu 2010 roku.
 • Śmierć chłopca z Będzina - śledztwo znów przedłużą?

  Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej wystąpiła w piątek o przedłużenie do 23 czerwca śledztwa dotyczącego zabójstwa 1,5-rocznego Szymka z Będzina, a także aresztów wobec jego rodziców - poinformowała rzecznik prokuratury Małgorzata Borkowska.
 • Śledztwo ws. zabójstwa chłopca z Cieszyna przedłużone

  do końca marca przyszłego roku katowicka prokuratura apelacyjna przedłużyła śledztwo bielskiej prokuratury okręgowej w sprawie zabójstwa 2-letniego Szymka, którego ciało znaleziono w Cieszynie - poinformowała w środę rzecznik bielskiej prokuratury Małgorzata Borkowska.
 • Śledztwo w sprawie zabójstwa Szymka potrwa do końca roku

  Śledztwo w sprawie zabójstwa Szymka potrwa do końca roku

  Katowicka prokuratura apelacyjna przedłużyła do końca roku śledztwo dotyczące zabójstwa Szymona z Będzina, którego ciało znaleziono w 2010 r. w Cieszynie (woj. śląskie) - poinformowała rzecznik bielskiej prokuratury okręgowej Małgorzata Borkowska.
 • Decyzja ws. aresztu dla matki Szymona z Będzina

  Bielski sąd okręgowy odrzucił w środę wniosek Beaty Ch. z Będzina o zwolnienie z aresztu. Kobieta jest podejrzana o zabicie wiosną 2010 r. syna Szymka, którego ciało znaleziono dwa lata temu w Cieszynie - dowiedziała się PAP od rzecznika sądu Jarosława Sablika.