smartfon z Androidem

Artykuły - Smartfon z Androidem (351)

 • Xiaomi Redmi Note 9 - test

  Xiaomi Redmi Note 9 - test

  Redmi Note 9 to najtańszy smartfon popularniej linii chińskiego giganta. Jest dobrze wykonany, ma niezłą baterię i aparat, a przy tym kosztuje mniej niż 1000 zł. Czy to nowy król smartfonów marki Xiaomi? Przekonajcie się w naszym teście.
 • ​Samsung Galaxy S20 - test

  ​Samsung Galaxy S20 - test

  Samsung Galaxy S20 to pewny telefon na niepewne czasy. Ma wszystko to, czego zmęczeni pandemią potrzebujemy w nowej rzeczywistości. Styl, jakość i ogromne możliwości. Zapraszamy do lektury testu jednego z najlepszych smartfonów z Androidem 2020 roku.
 • Oppo A91 - test

  Oppo A91 - test

  Oppo A91 to kolejny, bardzo udany smartfon chińskiego giganta. Jest to telefon ze średniej półki, ale może pochwalić się naprawdę niezłym wyposażeniem i możliwościami.
 • Samsung Galaxy S20 Ultra - test

  Samsung Galaxy S20 Ultra - test

  Samsung Galaxy S20 Ultra to najnowszy i najbardziej zaawansowany smartfon w portfolio koreańskiego giganta, który pozwala na robienie spektakularnych fotografii. Czy to faktycznie najlepszy smartfon z Androidem na rynku? Odpowiedź w naszym teście.
 • Google Pixel 4a - specyfikacja trafia do sieci

  Google Pixel 4a - specyfikacja trafia do sieci

  ​Do sieci przedostały się nowe informacje dotyczące kolejnego smartfona Google - modelu Pixel 4a. Czego możemy spodziewać się po tym urządzeniu?
 • Samsung Galaxy S20 Ultra - pierwsze wrażenia

  Samsung Galaxy S20 Ultra - pierwsze wrażenia

  Samsung Galaxy S20 Ultra to najmocniejszy nowy członek rodziny smartfonów koreańskiego giganta. Może pochwalić się możliwościami fotograficznymi, jakich nie miał żaden inny telefon. Mieliśmy okazję przyjrzeć mu się bliżej na zamkniętym pokazie w Monachium.
 • Samsung Galaxy S20/S20+ pierwsze wrażenia

  Samsung Galaxy S20/S20+ pierwsze wrażenia

  Samsung zaprezentował swoje pierwsze flagowe smartfony w tym roku. Modele Galaxy S20 i S20+ prezentują się znakomicie, ale co tak naprawdę potrafią? Mieliśmy okazję bliżej się im przyjrzeć. Czy to będzie największy hit 2020 roku w świecie smartfonów?
 • Test Xiaomi Mi Note 10

  Test Xiaomi Mi Note 10

  Xiaomi Mi Note 10 to jeszcze nie flagowiec, ale już nie telefon ze średniej półki. Czym jest ostatnie dziecko chińskiego giganta i czy warto wydać na nie blisko 2000 zł? Odpowiedź znajdziecie w naszym teście.
 • Test LG G8X ThinQ

  Test LG G8X ThinQ

  LG G8X ThinQ to smartfon wyjątkowy. Nie dość, że jest dobrze wykonany i szybki, to na dodatek ma dwa ekrany. Ten bliźniaczy jest zamknięty w etui dodawanym w zestawie. Po co? Przekonacie się w naszym teście.
 • Test Oppo Reno2

  Test Oppo Reno2

  Oppo Reno2 to następca znanego i popularnego w naszym kraju smartfona z portfolio chińskiego giganta. Mimo iż formalnie flagowcem nie jest, to ma cechy, dzięki którym właśnie jako topowy telefon mógłby być postrzegany. Czy warto zatem zainwestować w niego 2300 zł? Odpowiedź znajdziecie w naszym teście.