Smartfon

Artykuły - Smartfon (1905)

 • iPhone 12 Pro - specyfikacja

  iPhone 12 Pro - specyfikacja

  iPhone to urządzenie, które przydaje się podczas realizowania wielu codziennych czynności. Korzysta się z niego dla rozrywki, ale też w sytuacjach, gdy trzeba sprawnie poszukać istotnych informacji lub też po prostu przygotować się do ważnego egzaminu, zrobić udane zdjęcie czy też po prostu wysłać służbowego maila. To kompleksowy sprzęt, który stawia na swoją uniwersalność i dzięki temu zdobywa w społeczeństwie tak dużą popularność. Kluczem do sukcesu jest jednak dobranie odpowiedniego modelu iPhone'a, co nie dla wszystkich jest łatwą przeprawą.
 • Premiera iPhone’a 12 już w październiku?

  Premiera iPhone’a 12 już w październiku?

  Od pewnego czasu chodzą plotki, że wydarzenie Apple na którym zostanie zaprezentowany nowy model iPhone’a, odbędzie się w październiku. Teraz wszystko wskazuje, że informacje mogą okazać się prawdziwe.
 • Groźny błąd Instagrama umożliwiał przejęcie smartfona

  Groźny błąd Instagrama umożliwiał przejęcie smartfona

  Badacze bezpieczeństwa z Check Point Security odkryli bardzo groźną lukę w aplikacji Instagram. Umożliwiała ona nawet całkowite przejęcie smartfona przez hakera.
 • Narzo - marka Realme zaprezentowała nowe smartfony

  Narzo - marka Realme zaprezentowała nowe smartfony

  Chiński producent smartfonów przedstawił trzy nowe urządzenia z popularnej serii Narzo. Wśród nich znalazły się modele Narzo 20A, Narzo 20 oraz Narzo 20 Pro.
 • Nowy smartfon LG Q31 już dostępny

  Nowy smartfon LG Q31 już dostępny

  Firma LG zaprezentowała nowy, budżetowy smartfon o nazwie Q31. Co oferuje oraz ile kosztuje urządzenie?
 • Full serwis, czyli abonament z telefonem

  Full serwis, czyli abonament z telefonem

  Dwu- lub nawet trzyletnie umowy stałe podpisywane z klientami gwarantują operatorom telekomunikacyjnym regularne wpływy do budżetu. Podpisując taką umowę, zyskują również klienci, którzy planują swoje wydatki. Dlatego abonament z telefonem to korzyść dla obu stron.
 • Samsung wypuści przezroczysty telefon?

  Samsung wypuści przezroczysty telefon?

  Jeśli myślicie, że smartfony ze składanym ekranem to szczyt możliwości producentów, zapewne ucieszy was fakt, że Samsung może pracować nad całkowicie przezroczystym urządzeniem.
 • Fairphone wprowadza modułową aktualizację smartfona

  Fairphone wprowadza modułową aktualizację smartfona

  Holenderskie przedsiębiorstwo Fairphone postanowiło ułatwić ludziom aktualizację urządzeń do najnowszych wersji. Zamiast kupować nowy flagowy smartfon za pełną cenę, firma umożliwia dokupienie istotnych modułów.
 • Nowy smartfon Realme z baterią 6000 mAh

  Nowy smartfon Realme z baterią 6000 mAh

  Chińska firma Realme przygotowuje się do wprowadzenia telefonu, wyposażonego w baterię o pojemności 6000 mAh. Urządzenie będzie początkowo dostępne tylko w Indonezji.
 • Smartfon Lenovo Legion oficjalnie 22 lipca

  Smartfon Lenovo Legion oficjalnie 22 lipca

  Lenovo ogłosiło, że najnowszy gamingowy smartfon Legion zostanie zaprezentowany 22 lipca. Tego samego dnia, co planowana data ogłoszenia telefonu Asus ROG Phone 3.

Zdjęcia - Smartfon (1)

 • nt.interia.pl
  Najciekawsze gadżety z targów CES 2013

Filmy - Smartfon (56)

 • Ten gadżet do telefonu sprawi, że już nigdy nie zbijesz szybki

  Oto gadżet, który ochroni telefon przed upadkiem. Stworzył go 25-letni student Philip Frenzel. Active Damping Case to mobilna poduszka powietrzna, wyposażona w specjalne czujniki. Urządzenie włączy się automatycznie po upuszczeniu telefonu. Metalowo-sprężyste nogi amortyzują uderzenie i ratują nasz sprzęt. Przydatne? (Cover Video/x-news)
 • Nawet Spider-Man jest uzależniony od smartfona

  W metrze można spotkać najróżniejszych ludzi. Nikogo więc nie dziwi widok Spider-Mana widzącego na poręczy głową w dół, który przegląda wiadomości na swoim smartfonie. (STORYFUL/x-news)
 • Przez nieostrożne korzystanie z telefonu można zostać bez grosza

  Smartfony w coraz większym stopniu zastępują nasze portfele. Dlatego trzeba je dobrze chronić, gdyż są przepustką do naszych pieniędzy. Za ich pomocą można bowiem ukraść nawet większą kwotę niż ta, jaką zwykle nosimy w portfelu. Telefon może posłużyć przestępcom do kradzieży wszystkich naszych oszczędności. mBank ostrzegał niedawno przed wirusem, który atakuje nasze smartfony i wyłudza informacje potrzebne do kradzieży pieniędzy z konta. Expander podpowiada, jak bezpiecznie korzystać z płatności mobilnych.
 • Niedługo smartfony wyprzedzą telewizję

  Smartfon zastąpi telewizor? To niebawem może stać się faktem. Już teraz na urządzeniach mobilnych oglądamy trzy razy więcej filmów niż na komputerach stacjonarnych i laptopach. 60 proc. treści oglądanych na YouTube odtwarzamy właśnie na smartfonach. Do 2020 roku aż 75 proc. treści umieszczanych w sieci będzie stanowiło video.