Biznes - Smart Home

Artykuły - Smart Home (5)

 • Co czwarty Polak nie zabezpiecza swojego nowego domu

  Co czwarty Polak nie zabezpiecza swojego nowego domu

  Jak wynika z danych Oferteo.pl, 26 proc. osób budujących w 2018 roku dom nie zastosowało w nim żadnego zabezpieczenia antywłamaniowego.
 • Czy branża inteligentnych domów wykorzysta lenistwo Polaków?

  Czy branża inteligentnych domów wykorzysta lenistwo Polaków?

  Polski rynek inteligentnych domów jest wyceniany obecnie na mniej więcej 100 mln zł. Szacuje się, że w ciągu najbliższych pięciu lat jego wartość ma szansę wzrosnąć nawet sześcio-, siedmiokrotnie. Przedsiębiorcy mogą śmiało zacierać ręce, bo liczba klientów przekonanych do "inteligentnych" rozwiązań i ceniących sobie wygodę stale rośnie.
 • Internet rzeczy wchodzi do domów

  Internet rzeczy wchodzi do domów

  Co to jest smart home? Czy warto w niego inwestować? Jakie daje korzyści? Internet rzeczy staje się codziennością. Już za kilka lat w każdym domu na świecie będzie średnio 30 inteligentnych urządzeń, które będą się ze sobą komunikowały.
 • Energetyka chce być smart

  Energetyka chce być smart

  A właściwe musi. Bo nie ma wyboru: do roku 2020 przybędzie na świecie nawet 50 mld różnych urządzeń. Znaczna ich liczba powiązana będzie z sektorem energetycznym. Upowszechnianie inteligentnych liczników - to główne trendy stawiające branżę energetyczną w forpoczcie czwartej rewolucji przemysłowej.
 • Harmonium już w sprzedaży

  Harmonium już w sprzedaży

  Pierwszy etap Osiedla Harmonium, inwestycji realizowanej przez SJM Investment 2009, zostanie ukończony w drugim kwartale przyszłego roku. W sprzedaży dostępne jest już 16 lokali, które powstaną w jego ramach. Deweloper, w cenie zakupu domu, oferuje bezpłatną instalację systemu Smart Home firmy Legrand.