Smart

Artykuły - Smart (136)

 • Niezbędny sprzęt AGD

  Niezbędny sprzęt AGD

  Choć możesz sobie wyobrazić życie bez szeregu różnych urządzeń, to z pewnością na tej liście nie znajdzie się lodówka. Nawet niewielka jest po prostu niezbędnym elementem kuchni, czy nawet hotelowych pokoi, a w wersji turystycznej także samochodów. Najważniejszym aspektem jest oczywiście to, że warunki chłodnicze pozwalają przechowywać bezpiecznie jedzenie, a także na przykład leki. W efekcie dłużej zachowują świeżość i nie będą nam szkodzić. W szeregu różnych urządzeń znaleźć można nowoczesne funkcje. Na rynku jest coraz więcej dużych modeli, bo zmieniły się zwyczaje zakupowe i styl życia. Z drugiej strony także w kuchniach mamy więcej miejsca, więc bez problemu można dopasować lodówkę do swoich indywidualnych potrzeb.
 • Black Friday i inne akcje wyprzedażowe. Jak i co kupować?

  Black Friday i inne akcje wyprzedażowe. Jak i co kupować?

  Z różnego rodzaju akcji wyprzedażowych korzysta coraz większa liczba konsumentów na całym świecie. Black Friday, Cyber Monday czy popularne w Polsce "wietrzenie magazynów" to tylko niektóre z nich. Wiele sklepów w europejskich stolicach i Stanach Zjednoczonych przyciąga atrakcyjnymi ofertami tysiące klientów, a obniżki sięgają nawet 75% pierwotnej ceny. Także Polska nie pozostaje w tyle. Sklepy odzieżowe i obuwnicze, markety ze sprzętem RTV i AGD, drogerie czy księgarnie, a nawet salony samochodowe - wszędzie tam szukać można okazji. Co powinniśmy o nich wiedzieć, aby naprawdę skorzystać?
 • Elektryczne smarty do wynajęcia w Warszawie

  Elektryczne smarty do wynajęcia w Warszawie

  Do stołecznej floty samochodów dostępnych w ramach car-sharingu dołączyły elektryczne smarty EQ.
 • Elektryczne nowości Mercedesa

  Elektryczne nowości Mercedesa

  Mercedes planuje nową rodzinę pojazdów elektrycznych pod marką EQ. Pierwsze modele zadebiutowały właśnie na Geneva Motor Show.
 • Marzenia z terminem realizacji

  Marzenia z terminem realizacji

  Zuza? Siedziałam już na widowni przed premierą przedstawienia i nagle ją ujrzałam. Czy to na pewno Zuza? Wchodząca na salę śliczna blondynka w czerwonej sukience przypominała mi moją koleżankę z liceum. W zasadzie spotykałam ją co jakiś czas, bo mieszkamy w pobliżu, ale ta była jakaś młodsza, subtelniejsza, zgrabniejsza. Nie mogłam uwierzyć i oderwać oczu, aż nagle gasnące światło przypomniało mi, że jestem w teatrze i lada moment rozpocznie się przedstawienie.
 • IFA 2016: Lodówka LG z Windows 10

  IFA 2016: Lodówka LG z Windows 10

  Na targach IFA 2016 uwagę wielu dziennikarzy przykuła nietypowa multimedialna lodówka z... Windowsem 10 na pokładzie!
 • 1635 Smartów w jednej kolumnie!

  1635 Smartów w jednej kolumnie!

  Ulice Hamburga opanowane zostały przez Smarty. W ostatnią sobotę do niemieckiego miasta zawitała kolejna edycja - organizowanego od 2001 roku - zlotu "Smart Times"
 • Smart Fortwo Cabrio ze skrzynią manualną

  Smart Fortwo Cabrio ze skrzynią manualną

  Osoby zainteresowane miejskim kabrioletem Smarta, będą miały teraz wybór przekładni.
 • Smart, czyli... sześcioosobowa limuzyna pełną gębą!

  Smart, czyli... sześcioosobowa limuzyna pełną gębą!

  Udekorowany kościół, sznur wystrojonych gości zerkających nerwowo na zegarki. W końcu, przed gotycki gmach z wolna podjeżdża majestatyczna, biała, limuzyna marki... Smart!
 • Smart Fortwo – sympatyczny, zwinny i bardzo drogi

  Smart Fortwo – sympatyczny, zwinny i bardzo drogi

  To już trzecia generacja Smarta – auta znanego z ekstrawaganckiej stylistyki, wysokich cen, ale przede wszystkim mikroskopijnych rozmiarów. Najnowszy model pod tymi względami nie różni się niczym od swoich poprzedników.

Filmy - Smart (1)

 • Jeździmy samochodem na prąd

  Przekręcamy kluczyk w stacyjce i... nic się nie dzieje. Pozornie. Wystarczy bowiem nacisnąć pedał... hm...chyba nie gazu?