Muzyka - służby.

Artykuły - Służby. (10)

 • Gwiazda krytykuje służbę zdrowia

  Gwiazda krytykuje służbę zdrowia

  Nie tylko Polacy mają złe zdanie na temat służby zdrowia. Brytyjska wokalistka Lily Allen poczuła się zaniedbana przez lekarzy po narodzinach drugiego dziecka.
 • "Ludzie chcą zarobić nawet na noworodkach"

  "Ludzie chcą zarobić nawet na noworodkach"

  Piosenkarka Mariah Carey i jej mąż Nick Cannon niedługo po narodzinach bliźniąt przeżyli przykre chwile. Świeżo upieczonym rodzicom wizytę złożyli... pracownicy amerykańskiej Służby Ochrony Dzieci, którzy otrzymali zgłoszenie o nadużywaniu alkoholu przez piosenkarkę.
 • Jackson: Dramatyczne nagranie

  Jackson: Dramatyczne nagranie

  Do internetu trafiło nagranie, na którym służby medyczne wezwane do umierającego Michaela Jacksona oznajmiają o śmierci artysty. Zapisu audio akcji ratunkowej możecie posłuchać poniżej.
 • Technologia w służbie muzyki

  Technologia w służbie muzyki

  Masa sampli, tony podkładów, przemysłowy warkot, biały szum, dysonans dźwięków, a do tego po 100 ścieżek na utwór - to wszystko znajdziemy na "n0n", nowej płycie australijskiej grupy The Amenta.
 • Britney chciała się zabić?

  Britney chciała się zabić?

  Posiadłość Britney Spears w Los Angeles znów otoczyły służby ratownicze. Według niektórych doniesień mająca spore kłopoty z psychiką chciała popełnić samobójstwo.
 • Ile kosztował Przystanek?

  Ile kosztował Przystanek?

  Ponad 348 tys. zł to koszty jakie poniosły wszystkie służby podległe wojewodzie lubuskiemu w związku z organizacją w tym regionie 13. Przystanku Woodstock.
 • The Clash szpiegowani?

  The Clash szpiegowani?

  Członkowie punkrockowej legendy The Clash byli obserwowani przez brytyjskie służby specjalne. Sytuacja miała miejsce pod koniec lat 70., kiedy ruch punkowy był coraz popularniejszy.
 • Kings Of Leon: Rockowi Zielonoświątkowcy

  Kings Of Leon: Rockowi Zielonoświątkowcy

  Święcący triumfy po obu stronach Oceanu członkowie amerykańskiej grupy Kings Of Leon, mają dość nietypowy rodowód jak na muzyków rockandrollowych. Współtworzący ją bracia Followill muzyczne szlify zdobywali w kościele Zielonoświątkowców, gdzie grali również ich rodzice. Do dziś członkowie formacji z Tennessee traktują swą działalność w charakterze "służby".
 • Cattle Decapitation gotowi do służby

  Cattle Decapitation gotowi do służby

  Amerykańska formacja Cattle Decapitation, która jest jednym z najnowszych nabytków wytwórni Metal Blade, zakończyła już nagrywanie, miks i mastering swojej pierwszej płyty w barwach koncernu. Album "To Serve Man" trafi do sklepów 29 lipca.
 • System Of A Down: Śledzi nas CIA

  System Of A Down: Śledzi nas CIA

  Członkowie amerykańskiej formacji System Of A Down przyznali, iż są święcie przekonani, że ich działalność jest na bieżąco obserwowana przez amerykańskie służby specjalne. Podobno szefowie CIA doszli do wniosku, że twórczość muzyków należy określić mianem "wywrotowej", co pociąga za sobą konieczność ciągłej obserwacji.