służby specjalne

Synonimy:
słuzby, służby specjlane spec-służby
Inne znaczenia:
Służby specjalne (Film (2014) Reż.Patryk Vega) ,

Artykuły - Służby specjalne (593)

Filmy - Służby specjalne (8)

 • Święczkowski: Nocne przesłuchania to nic przerażającego

  Lekarz, który przyjmuje łapówki, to hiena. To najgorszy typ łapówkarza - tak o skazanym Mirosławie G. mówi były szef ABW, Bogdan Święczkowski. - Nie rozumiem postawy ogłaszającego wyrok sędziego Tuleyi. To nie było uzasadnienie wyroku, a publicystyka. Nie ma zakazu przesłuchiwania w godzinach nocnych. Wszystkie służby specjalne przesłuchują tak świadków. Nocne przesłuchanie może być skuteczniejsze niż dzienne. Jeśli ktoś prowadzi nocny tryb życia, wygodniej jest przesłuchiwać go nocą - tłumaczy gość RMF FM.
 • Ziobro: Tusk wybija zęby specsłużbom

  Słaby szef ABW został odwołany przez zielonego, niemającego pojęcia o służbach specjalnych premiera. Reforma służb osłabi bezpieczeństwo Polski. Działalność Bondaryka oceniałem krytycznie, ale tym razem jestem z nim. Nie należy wybijać zębów polskim służbom specjalnym - mówi Zbigniew Ziobro. - Złamanie procedur prawnych przy odwołaniu szefa ABW pokazuje, że w tej sprawie może być drugie dno. Za tę sprawę można byłoby rozważyć wniosek o TS – dodaje gość Kontrwywiadu RMF FM.
 • Poznaj techniki tajnych służb specjalnych!

  Służby śledcze na całym świecie stosują podobne psychologiczne metody, które mają tylko jeden cel - wydobycie informacji. Zapraszam w mroczny świat przesłuchań.
 • Zamach podczas meczu Polska-Niemcy?

  Upał, emocjonujący mecz i... zamach terrorystyczny - Marcin Ciszewski opowiedział nam o swojej książce "Upał".