służby ratunkowe

Artykuły - Służby ratunkowe (116)

 • Borg: UE będzie wspierać działania służb ratunkowych

  Borg: UE będzie wspierać działania służb ratunkowych

  Komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia Tonio Borg powiedział w niedzielę w Lublinie, że Unia Europejska będzie wspierać działania ratunkowych służb medycznych. Borg uczestniczył w Lublinie w ogólnopolskich obchodach Dnia Ratownictwa Medycznego.
 • Eksplozja w Tel Awiwie, zapewne sprawa kryminalna

  Samochód wybuchł w czwartek w pobliżu autobusu w centrum Tel Awiwu, ale izraelska policja szybko poinformowała, że pierwsze elementy śledztwa wskazują, że była to "sprawa kryminalna". Rannych zostało od siedmiu do 10 osób - podały służby ratunkowe.
 • Ok. 1200 osób ewakuowano ze stacji narciarskiej w Pirenejach

  Ok. 1200 osób ewakuowano ze stacji narciarskiej w Pirenejach

  Służby ratunkowe ewakuowały około 1200 osób, które z powodu bardzo silnego wiatru od środy były uwięzione w górskim ośrodku narciarskim Panticosa w hiszpańskich Pirenejach - poinformowali w czwartek przedstawiciele tej stacji narciarskiej.
 • Pożary w okolicach Walencji, 2 tys. ewakuowanych

  Około 2 tys. osób zostało ewakuowanych z wielu miejscowości w prowincji Walencja, we wschodniej Hiszpanii, gdzie od niedzieli szaleje groźny pożar - poinformowały w poniedziałek lokalne służby ratunkowe.
 • "Brama była zamknięta". 289 ofiar pożaru. Dramat w Pakistanie

  "Brama była zamknięta". 289 ofiar pożaru. Dramat w Pakistanie

  Do 289 wzrosła liczba osób, które poniosły śmierć w pożarze zakładów tekstylnych w Karaczi w południowym Pakistanie - poinformowały w środę lokalne władze. Służby ratunkowe zastrzegają, że może być więcej ofiar. Pożar wybuchł we wtorek wieczorem.
 • Pakistan: 236 osób zginęło w pożarze zakładów tekstylnych

  Do 236 wzrosła liczba osób, które poniosły śmierć w pożarze zakładów tekstylnych w Karaczi w południowym Pakistanie - poinformowały w środę lokalne władze. Służby ratunkowe zastrzegają, że może być więcej ofiar. Pożar wybuchł we wtorek wieczorem.

Filmy - Służby ratunkowe (3)