słuchawki

Artykuły - Słuchawki (133)

Filmy - Słuchawki (6)

 • Jak wyczyścić małe słuchawki?

  Niewielkie słuchawki, dziś szalenie popularne, są bardzo wygodne - nie wypadają z małżowiny, świetnie nadają się do słuchania muzyki podczas treningów czy biegania. Mają jednak tę wadę, że dosyć szybko się brudzą - zwłaszcza, gdy są w podstawowej, białej wersji. Jak wyczyścić samodzielnie małe słuchawki, by znowu były jak nowe? Poznajcie nasz sprytny sposób!
 • Jak zrobić organizer na słuchawki?

  Douszne słuchawki z cienkim kabelkiem są coraz bardziej popularne - dołączane choćby do telefonów, są wygodnym, bo niewielkim sposobem na słuchanie muzyki czy radia bez irytowania głośnością otoczenia. Mają jednak tę wadę, że łatwo się plączą, a przez to niszczą. Właśnie dlatego warto przygotować prosty, ale genialny organizer na słuchawki - dzięki temu słuchawki nadal będą pod ręką, ale już nie w formie kłębka kabelków. Zobaczcie, jak prosto go zrobić!
 • Jak ochronić kabelki słuchawek?

  Coraz chętniej używamy niewielkich słuchawek, które co prawda są bardzo praktyczne i nie zabierają wiele miejsca, mają jednak jedną wadę: delikatne kabelki łatwo przerwać, a przez to bezpowrotnie zniszczyć słuchawki. By zapobiec takim sytuacjom, warto zabezpieczyć swoje słuchawki! Jedyne, czego potrzebujecie, to mulina - dzięki niej słuchawki nie tylko będą ciekawiej wyglądały, a przede wszystkim będą starannie zabezpieczone przed przerwaniem. To naprawdę proste!
 • Jak zrobić stojak na słuchawki?

  O słuchawki, zwłaszcza te tradycyjnych rozmiarów, warto dbać - są drogie i sprawiają wiele przyjemności każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość dźwięku. By nieużywane nie niszczyły się, warto zrobić dla nich niewielki stojak, który zapewni im bezpieczeństwo. Tym razem mamy dla was poradnik, jak zrobić stojak na słuchawki z drutu - poradzi sobie z tym nawet osoba, która nie przepada za majsterkowaniem!