słuchać

Artykuły - Słuchać (115)

 • Stiglitz: Prawicowa ekonomia zagraża światu

  Stiglitz: Prawicowa ekonomia zagraża światu

  Światu grozi kolejna katastrofa gospodarcza, jeśli dalej będziemy słuchać wolnorynkowych ideologów.
 • Polacy nie chcą słuchać Michaela Jacksona?

  Polacy nie chcą słuchać Michaela Jacksona?

  Pośmiertny album Michaela Jacksona, zatytułowany po prostu "Michael", o mały włos nie wypadł z pierwszej dziesiątki listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce!
 • Skąd się bierze atrakcyjny głos?

  Skąd się bierze atrakcyjny głos?

  Niektóre ludzkie głosy brzmią dla nas nieprzyjemnie, inne wydają się wręcz stworzone do tego, aby ich słuchać. Od czego zależy nasza ocena? Jednego wyjaśnienia nie da się podać, ale badania rzucają światło na tę zagadkę i dają kilka wskazówek.
 • Jak kogoś zwolnić?

  Jak kogoś zwolnić?

  Większość szefów, może poza Donaldem Trumpem, twierdzi, że zwalnianie ludzi jest dla nich najtrudniejszym zadaniem. A muszą to robić coraz częściej. Chcąc pomóc zwalniającym i zwalnianym, przeprowadziliśmy rozmowy z ekspertami od zatrudnienia i terapii, aby udzielić porad tym, którzy muszą dokonać cięć.
 • "Znalazłem swoją własną ścieżkę"

  "Znalazłem swoją własną ścieżkę"

  Są wykonawcy, którzy jedną płytą zapisują się w historii, i do grona tychże bez wątpienia należy szwajcarski Hellhammer, którego 4-utworowy MLP "Apocalyptic Raids" należy do fundamentalnych dla sceny black i death metalowej dzieł. Wpływu Celtic Frost oraz jego pierwszych krążków, aż do genialnego "Into The Pandemonium", nie sposób przecenić. W końcu nie od dziś jednym tchem wymienia się nazwę tej formacji razem z Venom i Bathory.
 • Lepiej dostać w twarz niż słuchać wuwuzeli?

  Lepiej dostać w twarz niż słuchać wuwuzeli?

  Ukochane przez afrykańskich sympatyków futbolu wuwuzele, czyli towarzyszące każdemu meczowi mundialu trąby, wyprowadzają z równowagi fanów futbolu na całym świecie. Wśród nich jest...szef Ultimate Fighting Championship, Dana White.
 • Czy warto słuchać analityków?

  Czy warto słuchać analityków?

  Biuletyny, newslettery, rekomendacje - inwestorzy codziennie przeglądają dziesiątki analiz giełdowych. Rzadko jednak zastanawiają się, czy mają one jakąkolwiek wartość prognostyczną?
 • Piłkarska gorączka dotarła na Antarktydę

  Piłkarska gorączka dotarła na Antarktydę

  Gorączka związana z mistrzostwami świata dociera wszędzie, nawet na... Antarktydę. W jednej ze znajdujących się tam stacji będzie się kibicować reprezentacji Australii.
 • Muzyka Michaela zbyt bolesna

  Muzyka Michaela zbyt bolesna

  Dziewięć miesięcy po śmierci Michaela Jacksona jego siostra Janet wciąż nie jest w stanie słuchać jego piosenek.
 • Jak mówić, żeby dziecko słuchało?

  Jak mówić, żeby dziecko słuchało?

  Malec zachowuje się jak głuchy. Tańczy i śpiewa, zamiast sprzątnąć klocki, Bawi się kaszką, zamiast ją jeść. Co zrobić, by przykuć jego uwagę?

Filmy - Słuchać (1)

 • "Muzyki trzeba słuchać"

  Anna Wyszkoni promuje swój najnowszy singiel pt. "Czy ten Pan i Pani", który zaprezentuje w koncercie Premier KFPP Opole 2009.