Słubice

Synonimy:
Słubicach,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Słubice (37)

 • Słubice: Wielka awantura i szturm na urząd

  Słubice: Wielka awantura i szturm na urząd

  W starostwie powiatowym w Słubicach od kilku miesięcy trwa ostry spór między dwoma starostami, o to który z nich ma sprawować funkcję. W piątek nad ranem jeden z mężczyzn miał wtargnąć do budynku i zdemolować drzwi do gabinetu. W wyniku szarpaniny ranna została jedna z radnych - relacjonuje TVN 24.
 • "Dziennik Gazeta Prawna": Uchodźcy w Słubicach zaczepiają mieszkańców

  "Dziennik Gazeta Prawna": Uchodźcy w Słubicach zaczepiają mieszkańców

  Lubuskie jako pierwszy region w Polsce zaczęło odczuwać niemiecki kryzys migracyjny. Doszło już do pierwszych incydentów - twierdzi w rozmowie z dziennikiem wojewoda Władysław Dajczak.
 • Wypadek na drodze krajowej nr 29 w pobliżu Słubic. Droga odblokowana

  Wypadek na drodze krajowej nr 29 w pobliżu Słubic. Droga odblokowana

  Policja przywróciła ruch na drodze krajowej nr 29 w pobliżu Słubic (Lubuskie). Była ona zablokowana po wypadku z udziałem auta osobowego i ciężarówki - poinformował PAP Grzegorz Jaroszewicz z lubuskiej policji.
 • Kierowca znalazł na poboczu zwłoki bez głowy

  Lubuscy policjanci ustalają okoliczności śmierci 42-letniego obywatela Białorusi, którego ciało bez głowy znalazł na drodze nr 29 między Cybinką a Słubicami jeden z kierowców.
 • Uchwały podjęte na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki Rocca S.A. w dn.03-08-2010

  Zarząd ROCCA Spółka Akcyjna z siedzibą w Słubicach niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości w załączniku uchwały podjęte przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki w dniu 3 sierpnia 2010r. Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt. 3 Załącznika do Uchwały Nr. 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu" Załączniki:
 • Uchwały podjęte na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Spółki Rocca S.A. w dn.03-08-2010

  Zarząd ROCCA Spółka Akcyjna z siedzibą w Słubicach niniejszym przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Spółki w dniu 3 sierpnia 2010 r. Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt. 3 Załącznika do Uchwały Nr. 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje bieżące i okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu" Osoby reprezentujące spółkę:Bogusław Piłat -
 • Raport roczny i sprawozdanie z badania bilansu Rocca S.A. za 2009 rok

  Zarząd Rocca S.A. z siedzibą w Słubicach przekazuje w załączeniu raport oraz sprawozdanie z badania bilansu Rocca S.A. za 2009 rok. Podstawa prawna: §5 ust.1 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"Załączniki:Wynik finansowy i sprawozdanie z badania bilans
 • Kaczyński: Unijny "eksperyment" powinien trwać

  - "Eksperyment", jakim jest Unia Europejska, powinien trwać, ale na zasadach kompromisu i równości - powiedział podczas wiecu wyborczego w Słubicach (Lubuskie) Jarosław Kaczyński. Za ważne dla Polski uznał dobre stosunki z Niemcami na niwie społecznej i gospodarczej.
 • Policja pilnuje mienia na zalanych terenach

  Policja apeluje do mieszkańców dotkniętych powodzią w gminach Słubice i Gąbin, by zgłaszali wszelkie informacje o osobach obcych i podejrzanych na zalanych terenach oraz zapewnia, że funkcjonariusze zareagują na każde wezwanie.
 • Uchwały podjęte na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki Rocca S.A.

  Zarząd ROCCA Spółka Akcyjna z siedzibą w Słubicach niniejszym przekazuje w załączeniu uchwały podjęte przez Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki w dniu 4 sierpnia 2009 r. Podstawa prawna: §4 ust. 2 pkt. 3 Załącznika do Uchwały Nr. 346/2007 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 30 maja 2007 r. "Informacje bieżące i Okresowe w Alternatywnym Systemie Obrotu"Załączniki: