ślub

Artykuły - ślub (1972)

 • Neil Young i Daryl Hannah wzięli ślub w sekrecie. Rockman jest starszy od aktorki o 15 lat

  Neil Young i Daryl Hannah wzięli ślub w sekrecie. Rockman jest starszy od aktorki o 15 lat

  Po czterech latach znajomości ślub wzięli kanadyjski rockman Neil Young (72 l.) i amerykańska aktorka Daryl Hannah (57 l.), znana z takich kinowych przebojów, jak m.in. "Łowca androidów", "Plusk", "Wall Street" czy "Kill Bill".
 • Patty po ślubie. Trzymała to w sekrecie

  Patty po ślubie. Trzymała to w sekrecie

  W ostatnią sobotę (16 czerwca) ślub wzięła wokalistka Patty (Patrycja Dłutkiewicz), znana z przeboju "(Zabiłeś tę miłość) Nie ma nas".
 • Najlepsze pomysły na prezenty ślubne

  Najlepsze pomysły na prezenty ślubne

  Sezon ślubny rozpoczął się mniej więcej miesiąc temu i trwa w najlepsze. Wielu z nas stanie więc w najbliższym czasie przed dylematem, co podarować młodej parze. Tym bardziej, że komplety pościeli i garnków już dawno odeszły do lamusa. Jaki zatem prezent wybrać, by nie zafundować zakochanym kłopotów i rozczarowań?
 • After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  W połowie 2016 r. zaręczyli się na scenie podczas koncertu discopolowej grupy After Party. Teraz DJ Pawlo z tego zespołu i modelka Aleksandra Mandryk wzięli ślub.
 • Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  W połowie października Fish poślubił swoją dziewczynę Simone Rösler. "Zapamiętam ten dzień do końca życia" - mówi były wokalista grupy Marillion.
 • Niezwykła sesja ślubna. Wzruszenia gwarantowane

  Niezwykła sesja ślubna. Wzruszenia gwarantowane

  Ze świecą szukać młodej pary, która świadomie zrezygnowałaby z sesji ślubnej. Dziś większość nie wyobraża sobie udanej ceremonii bez dobrego fotografa, a zdjęcia ze ślubu zdobią ścian sypialni i salonów.
 • Pan młody ratuje dziecko

  Pan młody ratuje dziecko

  Ślubna sesja fotograficzna przybrała dramatyczny rozwój. Pan młody wskoczył do wody, żeby uratować tonące dziecko. Moment ten uchwycił fotograf, a zdjęcie stało się hitem internetu.
 • Ewa Farna wyszła za mąż w tajemnicy!

  Ewa Farna wyszła za mąż w tajemnicy!

  Przed kilkoma dniami odbył się ślub Ewy Farnej i gitarzysty jej zespołu - Martina Chobota.
 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.
 • Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Lato to szczyt sezonu ślubnego. Z danych GUS wynika, że na ślubnym kobiercu staje co roku ponad 180 tys. par, a ponad 100 tysięcy robi to w okresie czerwiec-wrzesień. Oznacza to tysiące często egzotycznych podróży poślubnych, na których chcą zarobić biura podróży i ubezpieczyciele.

Filmy - ślub (71)