ślub

Artykuły - ślub (1972)

 • After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  After Party: DJ wziął ślub z modelką w tajemnicy

  W połowie 2016 r. zaręczyli się na scenie podczas koncertu discopolowej grupy After Party. Teraz DJ Pawlo z tego zespołu i modelka Aleksandra Mandryk wzięli ślub.
 • Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  Fish pokazał zdjęcia ze ślubu

  W połowie października Fish poślubił swoją dziewczynę Simone Rösler. "Zapamiętam ten dzień do końca życia" - mówi były wokalista grupy Marillion.
 • Niezwykła sesja ślubna. Wzruszenia gwarantowane

  Niezwykła sesja ślubna. Wzruszenia gwarantowane

  Ze świecą szukać młodej pary, która świadomie zrezygnowałaby z sesji ślubnej. Dziś większość nie wyobraża sobie udanej ceremonii bez dobrego fotografa, a zdjęcia ze ślubu zdobią ścian sypialni i salonów.
 • Pan młody ratuje dziecko

  Pan młody ratuje dziecko

  Ślubna sesja fotograficzna przybrała dramatyczny rozwój. Pan młody wskoczył do wody, żeby uratować tonące dziecko. Moment ten uchwycił fotograf, a zdjęcie stało się hitem internetu.
 • Ewa Farna wyszła za mąż w tajemnicy!

  Ewa Farna wyszła za mąż w tajemnicy!

  Przed kilkoma dniami odbył się ślub Ewy Farnej i gitarzysty jej zespołu - Martina Chobota.
 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.
 • Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Podróż poślubna? Ubezpieczyciele chcą zarobić na nowożeńcach

  Lato to szczyt sezonu ślubnego. Z danych GUS wynika, że na ślubnym kobiercu staje co roku ponad 180 tys. par, a ponad 100 tysięcy robi to w okresie czerwiec-wrzesień. Oznacza to tysiące często egzotycznych podróży poślubnych, na których chcą zarobić biura podróży i ubezpieczyciele.
 • Andreas Kofler wziął ślub

  Andreas Kofler wziął ślub

  Znany austriacki skoczek narciarski Andreas Kofler, indywidualny wicemistrz olimpijski z 2006 roku i zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni w sezonie 2009/10, wziął ślub. Wybranką serca 33-letniego zawodnika została jego długoletnia przyjaciółka Mirjam.
 • Jamala wyszła za mąż

  Jamala wyszła za mąż

  Laureatka Eurowizji 2016, ukraińska wokalistka Jamala, pod koniec kwietnia poślubiła swojego ukochanego. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z ceremonii.
 • Dorota Gwiazdowska (MIG) bierze ślub. Zenek Martyniuk zaśpiewa na weselu

  Dorota Gwiazdowska (MIG) bierze ślub. Zenek Martyniuk zaśpiewa na weselu

  Zenek Martyniuk z grupy Akcent po raz kolejny zaśpiewa na weselu. Tym razem bawić będzie gości koleżanki z discopolowego zespołu MIG - Doroty Gwiazdowskiej.

Filmy - ślub (62)

 • To miała być idealna sesja zdjęciowa. Było odwrotnie

  Miłość w powietrzu, piękna sceneria, zachód słońca. Tak miała wyglądać ich ślubna sesja zdjęciowa. Coś poszło nie tak...
 • Przez tego żartownisia ślubna tradycja legła w gruzach

  Każdy zna chyba ślubną tradycję rzucania bukietem. Ta, która chwyci rzuconą przez pannę młodą wiązankę, może już przygotowywać się do wyjścia za mąż. Jednemu z gości weselnych chyba wyjątkowo zależało na tym, by zgromadzone tam dziewczyny pozostały singielkami i postanowił zepsuć im zabawę. Co takiego zrobił? (STORYFUL/x-news)
 • Ten chłopiec wskoczył na suknię panny młodej w drodze do ołtarza

  Nie ma nic śmieszniejszego od wpadek dzieci w kościele. Maluchy bardzo często nie zdają sobie sprawy z powagi sytuacji i potrafią wyczyniać cuda na przykład… na ślubie. Zobaczcie jak mały chłopiec nieomal zrujnował suknię panny młodej, wskakując na nią z impetem. Czyżby chciał zatrzymać przyszłą żonę dla siebie? (STORYFUL/x-news)
 • Szok! Nożownik chciał zabić ich w trakcie ślubu

  To miał być najpiękniejszy dzień w życiu Nikoli i Sebastiana Szemszurów. Niestety, kiedy przed ołtarzem składali sobie przysięgę małżeńską, zostali dotkliwie ranieni przez nożownika. Kim był napastnik? Dlaczego zaatakował? Powiedzieli o tym w "Dzień Dobry TVN". Kto parze udzielił pierwszej pomocy? Czy powtórzyli ceremonię zaślubin? (Dzień Dobry TVN/x-news)