ślub

Artykuły - ślub (1023)

Filmy - ślub (109)

 • Co na ślubie przyniesie szczęście, a co pecha?

  Czy złamanie niektórych przesądów ślubnych może grozić nieudanym małżeństwem? O zwyczajach ślubnych porozmawiali Grzegorz i Iwona Tomaszewscy, małżeństwo z 13-letnim stażem oraz Izabela Janachowska, wedding planerka i ekspertka ślubna. (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Już mieli powiedzieć sakramentalne tak, gdy nagle stało się to!

  Ta para już miała powiedzieć sobie sakramentalne tak, gdy nagle stało się coś zaskakującego. Pomost, na którym odbywała się ceremonia nie wytrzymał obciążenia. Tym sposobem uroczystość mogła być kontynuowana dopiero po wyciągnięciu paru jej uczestników z wody.
 • Ślub w dobie koronawirusa. Goście w samochodach i oklaski z daleka

  Pandemia koronawirusa zmusiła wiele par do odwołania swoich ceremonii zaślubin. Niektórym z nich obowiązek zachowania bezpiecznego dystansu nie pokrzyżował jednak planów. Okazuje się, że wystarczy odrobina kreatywności aby ten dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. Mieszkańcy Nowego Jorku zdecydowali się na organizację uroczystości w parku. Uczestnicy wydarzenia obserwowali składanie przysięgi z samochodów, a młodą parę nagrodzili klaksonami.
 • Jak cieszyć się ślubem w czasach kwarantanny?

  W czasach pandemii koronawirusa konieczne jest utrzymanie dystansu fizycznego między ludźmi. Cierpią na tym m.in. pary młode, które zmuszone są przełożyć ceremonię zaślubin oraz wesele. W studio "Dzień Dobry TVN" psycholog Magdalena Zawadzka-Surya opowiedziała, jak poradzić sobie z tą przykrą koniecznością. (Dzień Dobry TVN/x-news)