Słoneczny patrol

Artykuły - Słoneczny patrol (55)

 • Pamela Anderson wciąż nosi kostium ze "Słonecznego patrolu"

  Pamela Anderson wciąż nosi kostium ze "Słonecznego patrolu"

  Pamela Anderson, jedna z największych gwiazd lat 90., wyznała niedawno, że nigdy nie rozstała się z czerwonym strojem kąpielowym, w którym grała w serialu "Słoneczny patrolu. Co więcej, od czasu do czasu go przymierza, bo ikoniczny kostium ciągle na nią pasuje.
 • Selena Gomez seksowniejsza od Pameli Anderson?

  Selena Gomez seksowniejsza od Pameli Anderson?

  Pamiętacie legendarną czołówkę serialu "Słoneczny patrol"? Pamiętacie zachwyt tysięcy widzów na całym świecie nad słonecznymi historiami ratowników wodnych prosto z plaży? Pamiętacie te charakterystyczne, czerwone stroje kąpielowe - wygodne i efektowne? Czyżby znów były w modzie?
 • "Słoneczny patrol" w teledyskach i nie tylko

  "Słoneczny patrol" w teledyskach i nie tylko

  9 czerwca do polskich kin wszedł nowy film Setha Gordona "Baywatch: Słoneczny patrol", który powstał na podstawie kultowego serialu, który zadebiutował w 1989 roku. Którzy muzycy inspirowali się natomiast legendarną produkcją z Davidem Hasselhoffem i Pamelą Anderson? Oto nasze zestawienie.
 • Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwayne Johnson w kinowej wersji "Słonecznego patrolu"

  Dwyane Johnson potwierdził na Twitterze, że wystąpi w kinowej wersji serialu "Słoneczny patrol". The Rock dorzucił też na Instagramie fotkę na skuterze wodnym.
 • Carmen Electra znów na "patrolu"

  Carmen Electra znów na "patrolu"

  Gwiazda serialu "Słoneczny patrol" - 40-letnia Carmen Electra - ponownie założyła ikoniczny strój kąpielowy, w którym 15 lat temu paradowała przed kamerą.

Filmy - Słoneczny patrol (4)