InteriaTV - słoiki

Filmy - Słoiki (6)

 • Jak dobrze wyparzyć słoiki?

  Lato, owoce, warzywa i oczywiście… słoiki. Każdy z nas uwielbia przetwory, a najlepsze są te zrobione ze zbiorów z własnego ogródka. Jak dobrze wyparzyć słoiki, żeby nasze wyroby się nie zepsuły?
 • Jak zrobić dżem bez cukru i owoców?

  Dżem bez cukru i owoców - czy to możliwe? Ten przepis od miesięcy jest hitem na całym świecie, a cały jego sekret tkwi w... cukinii! To z tego warzywa można zrobić wyborną konfiturę, która w niczym nie będzie ustępowała innym przetworom owocowym. Niewielka zawartość cukru - zostanie tylko ten, zawarty naturalnie w cukinii - sprawia, że jest niskokaloryczny, zaś jego konsystencja jest podobna jak prawdziwych dżemów owocowych! Zobaczcie, jak prosto zrobić dżem bez owoców i cukru!
 • Jak zrobić tarte buraczki na zimę?

  Tarte buraczki to sposób na jeden z tych klasycznych przetworów polskiej kuchni, które zawsze smakują wspaniale! Świetnie sprawdzają się jako dodatek do dań głównych - znakomicie wydobywają smak potraw, same będąc soczystymi i aromatycznymi! Przyrządzanie tartych buraczków jest banalnie proste i naprawdę tanie - potrzebujecie jedynie trochę buraków, parę łyżek octu i cukru, a także soli. W kilka chwil przyrządzicie tradycyjny dodatek, który nie tylko świetnie smakuje, ale i jest zdrowy!
 • Dekoracyjne i pachnące lampy olejowe

  Marzycie o ciekawie wyglądających lampionach, które nie tylko będą zjawiskowo wyglądały, ale też przepięknie pachniały? Spróbujcie je przygotować według naszego poradnika! W prosty sposób, przy użyciu starych słoików i zwykłego oleju możecie zrobić przepiękne olejowe lampy, które rozświetlą wasze wnętrza. To proste!
 • Jak odkręcić słoik? Banalne triki

  Przetwory w słoikach wiążą się nieubłaganie z tym samym odwiecznym problemem: jak poradzić sobie z mocno zakręconym słoikiem? Okazuje się, że nie trzeba wyrzucać takich słoików albo próbować ekstremalnych pomysłów, które mogą doprowadzić do niebezpieczeństwa. Zobaczcie nasze dwa sposoby, jak odkręcić słoik. Triki są banalne!
 • Nałęcz: Największym "słoikiem" w kancelarii jest prezydent Komorowski

  Ekipa Hanny Gronkiewicz-Waltz została spięta ostrogą referendum i groźbą odwołania. Skoro ten jeździec, spięty ostrogą tak pięknie galopuje, dla dobra wszystkich warszawiaków, to po co obcinać mu głowę. Ja sam w trosce o dobro miasta nie zafunduję mu na rok bezkrólewia. Nie przyłącze się do tych, którzy chcą odwołania HGW - mówi prezydencki doradca Tomasz Nałęcz w Kontrwywiadzie RMF FM. Gość Konrada Piaseckiego broni kolegi z Kancelarii Prezydenta, który nawoływał na portalu społecznościom: "Nie dajmy się słoikom!". - Największym "słoikiem" w Kancelarii Prezydenta jest prezydent Komorowski. Większość mieszkańców Warszawy to "słoiki". Ja też jestem "słoikiem" - deklaruje Nałęcz w RMF FM.