słoiki

Artykuły - Słoiki (6)

 • Uważaj na domowe przetwory

  Uważaj na domowe przetwory

  ​Letni wysyp owoców i warzyw powoduje, że chcemy zachować ich wartości jak najdłużej. Przygotowujemy domowe przetwory, które zimą mają przypomnieć gorące lato. Niestety czasem zapominamy, że możemy sobie zaszkodzić.
 • Łódź znika, stolica rośnie na słoikach

  Łódź znika, stolica rośnie na słoikach

  W ostatnim ćwierćwieczu aż w połowie miast wojewódzkich skurczyła się liczba mieszkańców, zarówno tych stałych jak i zameldowanych na pobyt czasowy ponad trzy miesiące - czytamy w "Dzienniku Gazecie Prawnej".
 • Ty też jesteś słoikiem

  Ty też jesteś słoikiem

  90 do 10. Taką procentową przewagę mają dzisiaj słoiki w polskim życiu publicznym. W specjalnym teście, któremu ich poddaliśmy, wygrali w cuglach z rodowitymi warszawiakami. A zatem można powiedzieć, że to przyjezdni rządzą. Czy nam się to podoba, czy nie.
 • Nałęcz: Największym "słoikiem" w kancelarii jest prezydent Komorowski

  Nałęcz: Największym "słoikiem" w kancelarii jest prezydent Komorowski

  - Ekipa Hanny Gronkiewicz-Waltz została spięta ostrogą referendum i groźbą odwołania. Skoro ten jeździec - spięty ostrogą - tak pięknie galopuje dla dobra wszystkich warszawiaków, to po co obcinać mu głowę. Ja sam, w trosce o dobro miasta, nie zafunduję mu na rok bezkrólewia. Nie przyłącze się do tych, którzy chcą odwołania HGW - mówi prezydencki doradca Tomasz Nałęcz w Kontrwywiadzie RMF FM.
 • Przetwory domowe dla dzieci. Ważne wskazówki!

  Przetwory domowe dla dzieci. Ważne wskazówki!

  Jak zrobić zdrowe przetwory z gruszek, śliwek i jabłek, żeby dziecko mogło je jeść zimą?
 • Habakuk w "Słoiku"

  Habakuk w "Słoiku"

  W serwisie Muzzo.pl możecie już premierowo posłuchać singlowego utworu "Słoik", zapowiadającego nową płytę reggae'owej grupy Habakuk.

Filmy - Słoiki (6)

 • Jak dobrze wyparzyć słoiki?

  Lato, owoce, warzywa i oczywiście… słoiki. Każdy z nas uwielbia przetwory, a najlepsze są te zrobione ze zbiorów z własnego ogródka. Jak dobrze wyparzyć słoiki, żeby nasze wyroby się nie zepsuły?
 • Jak zrobić dżem bez cukru i owoców?

  Dżem bez cukru i owoców - czy to możliwe? Ten przepis od miesięcy jest hitem na całym świecie, a cały jego sekret tkwi w... cukinii! To z tego warzywa można zrobić wyborną konfiturę, która w niczym nie będzie ustępowała innym przetworom owocowym. Niewielka zawartość cukru - zostanie tylko ten, zawarty naturalnie w cukinii - sprawia, że jest niskokaloryczny, zaś jego konsystencja jest podobna jak prawdziwych dżemów owocowych! Zobaczcie, jak prosto zrobić dżem bez owoców i cukru!
 • Jak zrobić tarte buraczki na zimę?

  Tarte buraczki to sposób na jeden z tych klasycznych przetworów polskiej kuchni, które zawsze smakują wspaniale! Świetnie sprawdzają się jako dodatek do dań głównych - znakomicie wydobywają smak potraw, same będąc soczystymi i aromatycznymi! Przyrządzanie tartych buraczków jest banalnie proste i naprawdę tanie - potrzebujecie jedynie trochę buraków, parę łyżek octu i cukru, a także soli. W kilka chwil przyrządzicie tradycyjny dodatek, który nie tylko świetnie smakuje, ale i jest zdrowy!
 • Dekoracyjne i pachnące lampy olejowe

  Marzycie o ciekawie wyglądających lampionach, które nie tylko będą zjawiskowo wyglądały, ale też przepięknie pachniały? Spróbujcie je przygotować według naszego poradnika! W prosty sposób, przy użyciu starych słoików i zwykłego oleju możecie zrobić przepiękne olejowe lampy, które rozświetlą wasze wnętrza. To proste!