Słodki listopad

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Słodki listopad (Film (2001)[Sweet November] Reż.Pat O´Connor) ,

Artykuły - Słodki listopad (14)

 • Hugh Grant: Szatan w niebie

  Hugh Grant: Szatan w niebie

  Hugh Grant ("Bridget Jones: W pogoni za rozumem", "Był sobie chłopiec", "Rozważna i romantyczna") jest zainteresowany udziałem w filmie "I, Lucifer". Reżyserem obrazu będzie Pat O'Connor ("Słodki listopad"), a scenariusz napisał David Logan ("Oszustwo").
 • Stanley Tucci jako Kubrick

  Stanley Tucci jako Kubrick

  Przygotowywany przez amerykańską telewizję HBO film o nieżyjącym już angielskim aktorze Peterze Sellersie, będzie miał wspaniałą obsadę. W "The Life and Death of Peter Sellers", obok Geoffrey'a Rusha ("Frida"), zagrają m.in. John Lithgow ("Shrek") i Charlize Theron ("Słodki listopad"). Jako mistrz kina, Stanley Kubrick, wystąpi zaś aktor i reżyser Stanley Tucci ("Tajemniczy Joe").
 • Theron lepsza od Portman

  Theron lepsza od Portman

  Na miesiąc przed rozpoczęciem zdjęć zmienili się główni bohaterowie filmu "Head in the Clouds", który przygotowuje John Duigan. Zamiast Natalie Portman i Jay'a Rodana w obrazie zagrają Charlize Theron ("Słodki listopad") i Stuart Townsend ("Królowa potepionych").
 • Charlize Theron żoną Petera Sellersa

  Charlize Theron żoną Petera Sellersa

  Charlize Theron ("Słodki listopad", "Żona astroanuty") zagra w filmie "The Life and Death of Peter Sellers", opowiadajacym o życiu wybitnego brytyjskiego komika. Produkcja, w oparciu o powieść autorstwa Rogera Lewisa, powstaje dla stacji HBO. W postać Petera Sellersa wcieli się Geoffrey Rush.

Filmy - Słodki listopad (1)

 • Dziewczyny wtedy płaczą

  Pożegnania w filmie to sposób na wzruszające zakończenie opowiadanej historii. Czasem nawet łza się w oku zakręci… Oto 10 najpiękniejszych scen pożegnania w skrajnie subiektywnym rankingu filmowym „Krzywe Kino 10”.