Sloane Stephens

Artykuły - Sloane Stephens (48)

• Turniej WTA w Pekinie. Pogromczyni Magdy Linette odpadła w drugiej rundzie

Turniej WTA w Pekinie. Pogromczyni Magdy Linette odpadła w drugiej rundzie

Sloane Stephens, która w pierwszej rundzie wyeliminowała Magdę Linette, odpadła w następnej fazie turnieju tenisowego WTA China Open na twardych kortach w Pekinie (pula 8,285 mln dol.). Amerykanka przegrała z Chinką Saisai Zheng 3:6, 1:6.
  • Turniej WTA w Waszyngtonie. Stephens i Keys już nie grają

Turniej WTA w Waszyngtonie. Stephens i Keys już nie grają

Najwyżej rozstawione tenisistki - Amerykanki Sloane Stephens i Madison Keys - odpadły w pierwszej rundzie turnieju WTA na twardych kortach w Waszyngtonie (pula nagród 250 tys. dol.).
  • Sven Groeneveld trenerem Sloane Stephens

Sven Groeneveld trenerem Sloane Stephens

Doświadczony trener Sven Groeneveld dołączył do sztabu amerykańskiej tenisistki Sloane Stephens. Holender w przeszłości pracował m.in. z Amerykanką Monicą Seles, Dunką polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki oraz Rosjanką Marią Szarapową.
  • Tenisistka Stephens zaręczyła się z amerykańskim piłkarzem Altidore'em

Tenisistka Stephens zaręczyła się z amerykańskim piłkarzem Altidore'em

Zwyciężczyni wielkoszlemowego US Open z 2017 roku Sloane Stephens zaręczyła się. Wybrankiem amerykańskiej tenisistki jest jej rodak, piłkarz Jozy Altidore.
  • Ranking WTA. Simona Halep wiceliderką, Magda Linette 89.

Ranking WTA. Simona Halep wiceliderką, Magda Linette 89.

Rumunka Simona Halep, finalistka turnieju w Dausze, awansowała z trzeciej na drugą pozycję w rankingu tenisistek WTA Tour. Prowadzi Japonka Naomi Osaka. Najlepsza z Polek Magda Linette utrzymała 89. miejsce.
  • WTA Finals. Stephens przypieczętowała awans

WTA Finals. Stephens przypieczętowała awans

Rozstawiona z numerem piątym Amerykanka Sloane Stephens przypieczętowała awans do półfinału tenisowego turnieju masters w Singapurze zwycięstwem nad startującą z "jedynką" Niemką Angelique Kerber 6:3, 6:3.
  • WTA Finals. Sloane Stephens wygrała z Kiki Bertens

WTA Finals. Sloane Stephens wygrała z Kiki Bertens

Rozstawiona z numerem piątym Amerykanka Sloane Stephens pokonała Holenderkę Kiki Bertens (nr 8.) 7:6 (7-4), 2:6, 6:3 w drugim środowym meczu Grupy Czerwonej w drugiej kolejce tenisowego turnieju WTA Finals w Singapurze.
  • WTA Finals - Stephens lepsza od Osaki w grupie czerwonej

WTA Finals - Stephens lepsza od Osaki w grupie czerwonej

Rozstawiona z numerem piątym Sloane Stephens z USA wygrała swój pierwszy mecz grupy czerwonej turnieju WTA Finals w Singapurze. 25-letnia tenisistka pokonała o cztery lata młodszą Japonkę Naomi Osakę (nr 3.) 7:5, 4:6, 6:1.
  • Sloane Stephens jako szósta pewna udziału w WTA Finals

Sloane Stephens jako szósta pewna udziału w WTA Finals

Sloane Stephens jako szósta zapewniła sobie udział w WTA Finals w Singapurze, w którym weźmie udział osiem singlistek - poinformowali organizatorzy. Amerykańska tenisistka do kończącego sezon turnieju masters zakwalifikowała się po raz pierwszy.
  • US Open. Sloane Stephens zrewanżowała się Elise Mertens

US Open. Sloane Stephens zrewanżowała się Elise Mertens

Broniąca tytułu Sloane Stephens pokonała Elise Mertens 6:3, 6:3 w 1/8 finału wielkoszlemowego US Open, rewanżując się Belgijce za niedawną porażkę w Cincinnati. Amerykanka zagra teraz z Łotyszką Anastasiją Sevastovą - tenisistki trafiły na siebie w ćwierćfinale też rok temu.