sławy

Artykuły - Sławy (172)

 • Jak śpiewać, polować i tresować

  Jak śpiewać, polować i tresować

  Tylko trzy filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 20 czerwca. To animacja "Jak wytresować smoka 2", dokument "O krok od sławy" oraz thriller "Łowca". Wciąż granych jest jednak wiele tytułów, które z pewnością warto zobaczyć.
 • "O krok od sławy" [recenzja]: Bohaterki drugiego planu

  "O krok od sławy" [recenzja]: Bohaterki drugiego planu

  W fabularnym kinie biograficznym panuje ostatnio trend portretowania osób z otoczenia wielkich postaci. Głównymi bohaterkami filmów stały się nieoczekiwanie kopistka Ludwiga van Beethovena czy muza Johannesa Vermera. "O krok od sławy" popycha w tym kierunku kino dokumentalne, znajdując temat i bohaterów w utalentowanych chórzystkach muzyków będących u szczytu kariery w ubiegłym wieku.
 • "Taniec z Gwiazdami": Dawid Kwiatkowski i jego fanki

  "Taniec z Gwiazdami": Dawid Kwiatkowski i jego fanki

  Nie obraża się, kiedy mówią o nim "polski Justin Bieber". Jest młody, zdolny, a na jego punkcie szaleją nastolatki. Dawid Kwiatkowski opowiada o "Tańcu z Gwiazdami" oraz blaskach i cieniach sławy.
 • Rock And Roll Hall Of Fame: Nirvana z gośćmi w głównej roli

  Rock And Roll Hall Of Fame: Nirvana z gośćmi w głównej roli

  W czwartek (10 kwietnia) w Nowym Jorku odbyła się ceremonia wprowadzenia nowych członków do Rockandrollowego Salonu Sławy. W głównej roli wystąpili żyjący muzycy Nirvany z zaskakującymi gośćmi.
 • Ennio Morricone wystąpi w Kraków Arenie

  Ennio Morricone wystąpi w Kraków Arenie

  Światowej sławy kompozytor Ennio Morricone w lutym 2015 roku wystąpi w Kraków Arenie z jedynym w Polsce koncertem w ramach trasy koncertowej "My Life in Music - World Tour" - poinformowała w czwartek Małgorzata Przedrzymirska z Agencji Rozwoju Miasta.
 • Natalia Siwiec nauczycielką

  Natalia Siwiec nauczycielką

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy marzą o sławie i pieniądzach. Od nowego roku akademickiego Uniwersytet Śląski otwiera pierwszy na świecie Wydział Celebrycki. Studenci będą kształceni przez takie sławy jak Paris Hilton i Natalia Siwiec.
 • "O krok od sławy" na inaugurację DocFilmMusic 2014

  "O krok od sławy" na inaugurację DocFilmMusic 2014

  Projekcją filmu "O krok od sławy", tegorocznego laureata Oscara w kategorii pełnometrażowego filmu dokumentalnego, rozpocznie się 7 kwietnia w Krakowie edycja wiosenna DocFilmMusic 2014.