Sławomir Świerzyński

Artykuły - Sławomir Świerzyński (24)

Filmy - Sławomir Świerzyński (8)

 • Lider Bayer Full: Byłem molestowany przez osoby związane z PO

  Sławomir Świerzyński, gość Porannej Rozmowy w RMF FM opowiedział o traumatycznych przeżyciach z dzieciństwa. Gdy miał 11 lat, miały go molestować osoby związane w późniejszych latach z kręgami Platformy Obywatelskiej.
 • Lider Bayer Full śpiewa "Żono moja" po chińsku!

  Gość Porannej Rozmowy w RMF FM, Sławomir Świerzyński, opowiedział Robertowi Mazurkowi o swojej muzycznej karierze w Chinach. Zaśpiewał nawet w tym języku jeden ze swoich przebojów - "Żono moja"! TUTAJ POSŁUCHASZ POLSKIEJ WERSJI TEJ POPULARNEJ PIOSENKI!
 • Sławomir Świerzyński: Byłem molestowany przez dwie osoby z kręgu związanego z PO. To byli bliźniacy

  "Byłem molestowany przez dwie osoby z kręgu związanego z PO. Miałem wtedy 11 lat. Na pewnego rodzaju spotkaniach politycznych zobaczyłem dwóch panów. To były bliźnięta" - powiedział w Porannej rozmowie w RMF FM Sławomir Świerzyński z grupy Bayer Full. Jak dodał: takie rany są nie do zabliźnienia. Do molestowania miało dojść w Darłówku. Gość RMF FM nie chciał jednak zdradzić nazwisk. Najlepsze małżeństwa się rozstają - tak Sławomir Świerzyński komentuje swoje odejście z PSL. Z ludowcami był związany 25 lat. Teraz - jak mówi - może zgodzić się na dołączenie ludowców do Koalicji Europejskiej. Lider grupy Bayer Full wysłał już pismo do zarządu regionalnego z rezygnacją. Nie jestem w stanie realizować uchwał PSL - podkreśla. Honor ma się jeden. Nie mogę się zgadzać z tym co partia powie. My na dole - członkowie - stąpamy po ziemi - tłumaczy gość Roberta Mazurka w RMF FM. Nie rozumiem facetów porozbieranych do pół naga biegających na ulicy - tak Sławomir Świerzyński podsumowuje organizowane w Polsce parady gejowskie. Po co afiszować się z gołym tyłkiem na ulicy? Jaką to przynosi korzyść? - pyta gość Roberta Mazurka "Koncertował pan w Chinach?" - pytał swojego gościa w internetowej części Porannej rozmowy w RMF FM Robert Mazurek. "Ja tam latam na zaproszenie ministerstwo chińskich. Ministerstwo gospodarki, ministerstwo kultury" - tłumaczył Sławomir Świerzyński. "Oni mnie wykorzystują do tego, że ja jestem takim promotorem Chin w Europie. Ja się nie wstydzę Chińczyków" - dodawał lider zespołu Bayer Full. Ile płyt udało mu się sprzedać w Państwie Środka? "Agenci przymierzali się do 67 milionów. Takie było założenie, oni sobie tam poukładali. Ja z tego oczywiście złotówki nie dostałem, tylko oni musieli to wszystko zaaranżować. Zawsze się płaci frycowe" - mówił. Podkreślał, ze z umowy wynikało, że Bayer Full uzyska dostęp do rynku cyfrowego. "60 milionów to mnie ogląda wtedy, kiedy ja udzielam wywiadu w chińskiej telewizji, w Guangzou na przykład" - stwierdził. "To jest
 • Polsko-chińska wersja "Blondyneczki"

  Już w najbliższą sobotę, 5 kwietnia, w TV.DISCO, Sławek Świerzyński prywatnie i zawodowo! Lider Bayer Full z Michałem Gielniakiem pogadają jak dwaj kumple ze sceny disco polo. Sławek Świerzyński odsłoni kulisy rodzinnego interesu muzycznego oraz zdradzi, kto podejmuje decyzje w zespole, a kto trzyma kasę. Widzowie TV.DISCO dowiedzą się również jak surowym ojcem jest Sławek i z czego przepytuje na wyrywki wszystkich członków grupy Bayer Full. Świerzyński zaśpiewa także razem z Michałem Gielniakiem polsko-chińską wersję “Blondyneczki”. Przebój możecie usłyszeć także w INTERIA.TV.