sławomir

Artykuły - Sławomir (654)

Filmy - Sławomir (4)

 • Czy Sławomir i Kajra są o siebie zazdrośni?

  Sławomir Zapała i Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz, poznali się 7 lat temu. Od tej pory są nierozłączni - zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. W rozmowie z Wideoportalem zdradzili, czy są o siebie zazdrośni. Okazało się, że Kajra absolutnie nie, za to Sławomir... aż za bardzo! Sposób odczuwania zazdrości zmieniał się jednak w czasie. W 2014 roku Sławomir wystąpił w filmie "Pod Mocnym Aniołem" Wojtka Smarzowskiego, w którym przyszło mu zagrać w scenach łóżkowych. To Kajrze się nie spodobało. - Byłam oburzona, że jak to, ale potem odgryzłam się. Miałam sceny łóżkowe z Leszkiem Żurkiem, więc nie ma problemu - wyznała ze śmiechem. Bardzo ją cieszy, że Sławomir ma wiele fanek, które zasypują go prezentami. O dziwo, Kajra nie otrzymuje żadnych propozycji matrymonialnych od swoich wielbicieli. - Kajra jest skromna, ale komentarze na YouTube pokazują, że ma wielu fanów. I słyszę: "co ona w tym łysym widzi, chodź do mnie, Kajra". Są takie komentarze. Ja oczywiście je usuwam i blokuję - zapewnił Sławomir.
 • The Story Of My Life: Sławomir i Kajra

  Po ogromnym sukcesie 1 edycji programu, zapraszamy na kolejne podróże w czasie! W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od charakteryzacji odmienią ich wygląd, dodając im kilkadziesiąt lat. Podczas tej ekspresowej i pełnej emocji wycieczki od chwili obecnej do późnej starości, bohaterom programu będzie towarzyszyła uznana dziennikarka prasowa i telewizyjna - Katarzyna Montgomery. Talk show „Historia naszego życia” stawia na uczucia. Nasi goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. A dzięki Katarzynie Montgomery skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi piątego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” są: Sławomir i Kajra.
 • Sławomir & Kajra z platynową płytą

  Sławomir bardzo często na salonach pojawia się w towarzystwie swojej żony Kajry. Para od lat żyje w związku małżeńskim udowadniając, że miłość w show biznesie istnieje. Ostatnimi czasy zaczęli na branżowe bankiety zabierać ze sobą... platynową płytę, która jest ukoronowaniem ich sukcesu.
 • To nie był dobry ruch Jacka Kurskiego

  Ta przeprowadzka nie wyszła Sławomirowi na dobre. Jego program ogląda coraz mniej widzów. "Big Music Quiz" przesunięto z TVP2 do TVP1 i program Sławomira Zapały stracił niemal pół miliona widzów.