sławek

Artykuły - Sławek (49)

 • Sławomir Peszko zostaje w Lechu

  Trener Lecha Poznań Jacek Zieliński zapewnił, że Sławomir Peszko zostanie w Lechu i podpisze nowy kontrakt. Dyrektor sportowy klubu Marek Pogorzelczyk mówi, że nic o tym jeszcze nie wie, a rozmowy z piłkarzem zostały przełożone z piątku na sobotę.
 • Nowak: Premier nie chce pałacu

  Nowak: Premier nie chce pałacu

  Olechowski wie, że popełnił błąd, ale poparcie go przez Platformę Obywatelską nie jest niemożliwe - powiedział w Kontrwywiadzie RMF FM Sławomir Nowak.
 • Sławek Szmal o szóstej już był na nogach

  Sławek Szmal o szóstej już był na nogach

  - Chodziłem wieczorem po pokojach i wszyscy jakby chcieli się wyciszyć. Wszyscy w łóżkach. Nie do wszystkich dotarło, że mamy ten półfinał. Reagują jakbyśmy wygrali po prostu kolejny mecz - mówi Bogdan Wenta po historycznym sukcesie swojej drużyny.
 • Szymczak: Szmal utrzyma wysoką dyspozycję

  Szymczak: Szmal utrzyma wysoką dyspozycję

  Jeden z najlepszych bramkarzy w historii polskiej piłki ręcznej Andrzej Szymczak jest przekonany, że Sławomir Szmal utrzyma wysoką formę do końca mistrzostw Europy. "Jestem o niego spokojny" - uważa i podkreślił, że to bardzo specyficzna pozycja w tej dyscyplinie sportu.
 • Bayer Full ma 25 lat!

  Bayer Full ma 25 lat!

  19 listopada 1984 roku Sławek Świerzyński, Arek Kamiński, Jacek Łyziński i Tomek Rudziński założyli zespół Bayer Full, jedną z największych gwiazd nurtu disco polo.
 • Żona dla polityka

  Żona dla polityka

  Potrafi ocieplić wizerunek męża lepiej niż sztab dobrze opłacanych doradców. Ile kosztuje ją ta rywalizacja z polityką.
 • Disco polo żyłą złota

  Disco polo żyłą złota

  Idole fanów disco polo - z których wyśmiewają się tak zwane gwiazdy polskiej estrady - to prawdziwi krezusi. Lider zespołu Bayer Full Sławek Świerzyński (46 l.) kupił właśnie jacht za 100 tysięcy złotych i już zastanawia się, co by tu jeszcze sobie kupić.
 • Zasiądzie w jury obok Dody

  Zasiądzie w jury obok Dody

  Nie będzie rewolucji w jury programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". Igora Krzyszyłowicza zastąpi łyżwiarz Sławek Borowiecki.
 • Zarabiam jako dama do towarzystwa

  Zarabiam jako dama do towarzystwa

  Klaudia zarabia tyle, ile luksusowa prostytutka, ale nie chodzi do łóżka z klientem. Towarzyszy mu w podróżach po świecie i w biznesowych spotkaniach. Wysłuchuje go, bawi i budzi zazdrość kolegów. Tylko u nas opowieść damy do towarzystwa.
 • Kronika darowanej śmierci

  Ostatni raz karę śmierci wykonano w Polsce 20 lat temu. Jan K. miał być następny. Kilka dni przed powieszeniem państwo darowało mu życie. Czy warto było?