InteriaTV - Slash

Synonimy:
Saul Hudson, Slash
Inne znaczenia:
Slash (Film (2002) Reż.Neal Sundstrom) ,

Filmy - Slash (7)

 • Slash o poszukiwaniach wokalisty Velvet Revolver

  Zespół Slasha - Velvet Revolver - wciąż nie może znaleźć nowego frontmana. Dlaczego? O to zapytaliśmy samego Slasha.
 • Slash o przyszłości projektu z Mylesem Kennedym

  Myles Kennedy jest świetnym, utalentowanym facetem, z którym fantastycznie się współpracuje - mówi Interii legendarny gitarzysta Slash.
 • Slash wspomina początki Guns N' Roses

  Gdy zacząłem pracować z Axlem, Duffem, Izzym i Steve'em, pojawiło się między nami coś, co nas mocno wciągnęło i co było tak naprawdę w opozycji do tego, co działo się na scenie w Los Angeles - opowiada Slash w rozmowie z Interią.
 • Slash w Kraków Arena. Była moc!

  Slash wystąpił w Kraków Arenie. Słynny muzyk od kilku lat z powodzeniem koncertuje pod szyldem Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators. Zobacz fragmenty tego żywiołowego show.
 • Slash szaleje w Katowicach!

  13 lutego w katowickim Spodku zagrał legendarny rockowy gitarzysta Slash i jego zespół. Mamy dla was fragment tego koncertu - wykonanie utworu "Back from Cali".
 • Slash i jego drużyna marzeń

  13 lutego w Katowicach gościł jeden z gigantów rocka - Slash. Charyzmatyczny gitarzysta Guns N'Roses i Velvet Revolver zagrał świetny koncert. Wcześniej, podczas konferencji prasowej, opowiedział nam, jak doszło do powstania zgranego zespołu, który od jakiegoś już czasu towarzyszy mu na scenie. Czytaj naszą relację z koncertu Slasha w Katowicach! Kliknij TUTAJ.