słabości

Artykuły - Słabości (82)

 • Maja Hirsch: Siła w słabości

  Maja Hirsch: Siła w słabości

  Ma szczęście do ról kobiet z silną osobowością. Taka jest jej bohaterka w serialu "Na krawędzi". Twarda policjantka na służbie, władająca wschodnimi sztukami walki chłopczyca, a po pracy wrażliwa i delikatna.
 • Złoty nie korzysta ze słabości euro

  W reakcji na wypowiedź członka zarządu EBC wspólna waluta straciła na wartości. Od wczoraj euro osłabia się wobec zdecydowanej większości walut z grona G-10 oraz rynków wschodzących. Kurs EUR/USD przebił linię trendu poprowadzoną od dołka z listopada ubiegłego roku i znalazł się na najniższym poziomie od trzech miesięcy (1,2755).
 • Ma swoje słabości...

  Ma swoje słabości...

  Nie wierzy w diety-cud, ale w zdrowe odżywianie. Dyscypliny nauczyła ją szkoła baletowa, w formie trzymają czworonożni pupile, ale czasem pozwala sobie na mniej zdrową ucztę.
 • Siła warszawskiej giełdy w dalszym ciągu zadziwia

  Pomimo słabości utrzymującej się na rynkach naszego regionu, co zaowocowało zniżką giełdy rosyjskiej w pobliże dołków z 2012 r. i 2011 r. oraz ostrą przeceną na tureckim parkiecie, nasze indeksy trzymają się bardzo mocno.
 • Potwierdzenie słabości gospodarki może zepchnąć złotego do 4,22 za euro

  Potwierdzenie słabości gospodarki może zepchnąć złotego do 4,22 za euro

  Potwierdzenie słabości polskiej gospodarki może zepchnąć złotego do 4,22 za euro oraz przyczynić się do spadku dochodowości papierów o 5-10 pb. Jednak czynniki wewnętrzne rzutować będą głównie na wycenę krótkiego końca krzywej dochodowości - oceniają analitycy.
 • Kwestionariusz Fryderyka. Luxtorpeda: Słabości atutem

  Kwestionariusz Fryderyka. Luxtorpeda: Słabości atutem

  Przed galą rozdania Fryderyków (25 kwietnia) postanowiliśmy przepytać nominowanych do tych nagród. Sprawdźcie odpowiedzi muzyków Luxtorpedy (nominacje w kategoriach album roku - "Robaki" i utwór roku - "Wilki dwa").
 • Słabe wyniki gospodarki nie pozwalają złotemu odrobić ostatnich spadków

  Słabe wyniki gospodarki nie pozwalają złotemu odrobić ostatnich spadków

  Przestrzeń do odreagowania ostatniej słabości złotego wobec euro ograniczają wciąż słabe dane napływające z polskiej gospodarki - uważa rynek. Jednak poniedziałek może być dniem, który upływnie w dobrym nastroju, ponieważ udało się osiągnąć porozumienie w sprawie wsparcia finansowego Cypru.
 • Kolejny dzień słabości GPW

  Dzisiejsza sesja miała za zadanie potwierdzić bądź zaprzeczyć ewidentną słabości GPW z piątku, kiedy mimo ustanawiania nowych rekordów przez zagraniczne indeksy, WIG20 spadł o 1 proc. Już w pierwszej części dzisiejszych notowań okazało się, że spadki z piątku nie były wypadkiem przy pracy.
 • Dane o produkcji przypominają o słabości gospodarki

  I co? I.....fo! Wskaźnik Ifo, czyli indeks nastrojów przedsiębiorców niemieckich, wzrósł po raz kolejny w grudniu do 102,4 z 101,4 pkt bijąc rynkowe oczekiwania na poziomie 102,0, wywołując istotną poprawę wyceny EUR, ale mając dość znikomy wpływ na sytuację na rynku obligacji.
 • Fiasko rozmów oddala szansę na szybki test 1,30 USD

  Na ścieżce postępującej słabości sektora produkcyjnego, zgodnie z naszymi "przypuszczeniami" październikowe dane zbilansowały w znacznym stopniu jego wrześniową słabość, aczkolwiek podstawą wzrostów była liczba dni roboczych faworyzująca dobry odczyt w październiku - miesiąc wcześniej działała na niekorzyść. Struktura wzrostów wobec kategorii pokazuje rozłożoną płaszczyznę wzrostów, a w ich tle pokazuje się lepsza sytuacja w sektorze budowlanym, który zaskoczył mniejszym od oczekiwań spadkiem produkcji przemysłowej.