Skyfall

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skyfall (Film (2012) Reż.Sam Mendes) ,

Artykuły - Skyfall (52)

 • Rosyjscy żołnierze śpiewają "Skyfall" Adele. Zobacz!

  Rosyjscy żołnierze śpiewają "Skyfall" Adele. Zobacz!

  Wideo, na którym rosyjscy żołnierze w galowych mundurach wykonują wielki przebój Adele, robi furorę w internecie.
 • Najlepszy brytyjski film, to...

  Najlepszy brytyjski film, to...

  Jeden z brytyjskich branżowych portali opublikował listę najlepszych filmów, które powstały w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W rankingu bezapelacyjnie zwyciężyła najnowsza opowieść o Jamesie Bondzie, obraz "Skyfall".
 • Hollywoodzka bujda na resorach

  Hollywoodzka bujda na resorach

  Kino rządzi się swoimi prawami, zwłaszcza to rodem z Hollywood. Jego twórcy często karmią nas mitami, które zdają się ocierać o rzeczywistość. Czy są wśród nich takie, które zawierają choć ziarnko prawdy? Postanowiliśmy to zbadać.
 • Taka rola to marzenie aktora

  Taka rola to marzenie aktora

  - To człowiek wewnętrznie złamany, skrywający tajemnicę, o nieprzyjemnym, specyficznym wyglądzie. Mam nadzieję, że ta postać zaskoczyła widzów - tak o swym bohaterze, przeciwniku Jamesa Bonda ze "Skyfall", powiedział Javier Bardem.
 • "Skyfall" na płytach DVD i Blu-ray

  "Skyfall" na płytach DVD i Blu-ray

  20 marca na płytach DVD i Blu-ray debiutuje ostatnia część przygód Jamesa Bonda "Skyfall". Fani agenta 007 znajdą na dyskach sporo materiałów dodatkowych.
 • Całkowicie różnię się od Bonda

  Całkowicie różnię się od Bonda

  Daniel Craig w postać Jamesa Bonda wcielił się trzykrotnie. Wielu twierdzi, że jest on najlepszym w historii odtwórcą roli 007. I choć może nie wszyscy są tego zdania, nie można zaprzeczyć, że Brytyjczyk to najlepiej opłacany aktor serii, który podpisał już kontrakt na dwa kolejne filmy o Agencie Jej Królewskiej Mości.
 • Tatiana Okupnik: Tyle złośliwości, tyle hipokryzji

  Tatiana Okupnik: Tyle złośliwości, tyle hipokryzji

  Po kompromitującym wykonaniu "Skyfall" na oczach blisko czterech milionów telewidzów Tatiana Okupnik podzieliła się swoimi filozoficznymi refleksjami.
 • Potyczki z facetami

  Potyczki z facetami

  Oto kobieta z charakterem! Publicznie ruga krewkiego rapera, ośmiesza byłego chłopaka. A co z jej obecnym ukochanym? Adele trzyma go krótko. I dobrze na tym wychodzi!
 • Adele błyszczy na Oscarach

  Adele błyszczy na Oscarach

  Zgodnie z przewidywaniami Adele zgarnęła Oscara za najlepszą filmową piosenkę. W niedzielną (25 lutego) noc Brytyjka po raz pierwszy wykonała "Skyfall" na żywo.
 • Oscary: Będzie spotkanie Bondów?

  Oscary: Będzie spotkanie Bondów?

  Plan dotyczący tego, aby podczas ceremonii rozdania tegorocznych Oscarów zgromadzić wszystkich sześciu odtwórców roli Jamesa Bonda, nie zostanie zrealizowany. Wiadomość wyszła na jaw po tym, gdy Pierce Brosnan oświadczył, że będzie ich o jednego mniej.

Filmy - Skyfall (12)