skutek

Artykuły - Skutek (301)

 • Na skutek ograniczenia handlu alkoholem mogą upadać małe sklepy

  Na skutek ograniczenia handlu alkoholem mogą upadać małe sklepy

  - Ograniczenia w handlu alkoholem mogą być bardzo dużym problemem dla małych sklepów. Nie wykluczone, że wiele z nich czeka upadłość - uważa Agnieszka Górnicka, prezes Inquiry. Dodaje, że problem dotyczy to wszystkich sklepów o powierzchni do 300 m kw. niezależnie od formy własności.
 • Przewlekły kaszel. Sprawdź, co może ci dolegać

  Przewlekły kaszel. Sprawdź, co może ci dolegać

  Nie bagatelizuj kaszlu! Może towarzyszyć zwykłej infekcji, ale też świadczyć o alergii lub innych chorobach. Poznaj powód dolegliwości i odzyskaj formę!
 • Obrzęki ciała - sprawdź, jak im zapobiec

  Obrzęki ciała - sprawdź, jak im zapobiec

  Przez nie czujemy się kiepsko we własnym ciele. Jeśli nie poradzisz sobie z nimi sama, pomoże ci lekarz. Obrzęki to sygnał, że w naszym ciele gromadzi się zbyt wiele wody. Mogą występować w jednym miejscu lub obejmować różne części ciała.
 • Makabryczne zdjęcie odniesie skutek?

  Makabryczne zdjęcie odniesie skutek?

  Gitarzysta Dave Navarro ponownie wziął udział w kampanii na rzecz ochrony praw zwierząt.
 • Domy i działki budowlane - podsumowanie roku 2010 i prognoza na rok 2011

  Domy i działki budowlane - podsumowanie roku 2010 i prognoza na rok 2011

  W 2010 roku ceny domów szybciej i w większym zakresie zareagowały na poprawę koniunktury. W największych polskich miastach ceny domów do 200 m kw. wzrosły średnio o 5,7 proc., podczas gdy ceny ofertowe mieszkań w tym samym czasie wzrosły o 3,7 proc. Ceny dużych domów (od 200 do 300 m kw.), wszędzie, poza Białymstokiem, wzrosły w porównaniu z IV kwartałem 2009 r.
 • Niepełnosprawni też chcą cieszyć się z seksu

  Niepełnosprawni też chcą cieszyć się z seksu

  - Seksualność osób niepełnosprawnych absolutnie nie różni się od seksualności osób pełnosprawnych. W seksie nie ma niesprawności, są tylko zaburzenia seksualne - mówi seksuolog, prof. Bassam Aouil, w rozmowie z Magdaleną Tyrałą, dziennikarką INTERIA.PL
 • Mięśnie czy erekcja? Twój wybór!

  Mięśnie czy erekcja? Twój wybór!

  - Początkowo sterydy dają dużą energię seksualną. Problem, tak naprawdę, pojawia się przy długim ich stosowaniu i zaraz po odstawieniu. Wtedy najczęściej mężczyźni mają kłopoty z płodnością, pojawiają się zaburzenia wzwodu, a także obserwowany jest spadek libido - mówi dr Jerzy Więznowski, seksuolog z Wielkopolskiego Centrum Seksuologii, w rozmowie z Magdaleną Tyrałą, dziennikarką INTERIA.PL.
 • Polska krajem podwójnie zagrożonym!

  Polska krajem podwójnie zagrożonym!

  Na skutek zmian demograficznych udział procentowy UE w liczbie ludności świata szybko się zmniejsza. W ciągu ostatnich 50 lat z 13,3 do 7,3 proc. Klęska demograficzna to ostatnio również wyzwanie dla Polski, która jest podwójnie zagrożona.
 • Tragedia w Afryce. 680 tysięcy poszkodowanych

  680 000 ludzi zostało poszkodowanych od początku października na skutek powodzi w Beninie w zachodniej Afryce - poinformował urząd Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców (UNHCR), który przygotowuje most powietrzny z pomocą humanitarną.