skoki narciarskie

Artykuły - Skoki narciarskie (2331)

 • Skoki narciarskie. Kamil Stoch przeszedł operację. "Przypadłość skoczka"

  Skoki narciarskie. Kamil Stoch przeszedł operację. "Przypadłość skoczka"

  Dwukrotny zdobywca Kryształowej Kuli Kamil Stoch przeszedł operację usunięcia narośli kostnej. Wybitny polski skoczek poinformował o zabiegu w mediach społecznościowych.
 • Skoki narciarskie. Dimitrij Wasiljew zakończył karierę

  Skoki narciarskie. Dimitrij Wasiljew zakończył karierę

  41-letni skoczek narciarski powiedział dość. Dimitrij Wasiljew postanowił zakończyć karierę sportową. Teraz czekają na niego nowe wyzwania związane z rozwojem dyscypliny.
 • Skoki narciarskie. Jernej Damjan zakończył sportową karierę

  Skoki narciarskie. Jernej Damjan zakończył sportową karierę

  Reprezentant Słowenii w skokach narciarskich ogłosił zakończenie sportowej kariery. Jernej Damjan odkłada narty na półkę po 15 latach rywalizacji w Pucharze Świata.
 • Skoki narciarskie. Sarah Hendrickson włączyła się do walki o kobiece loty narciarskie

  Skoki narciarskie. Sarah Hendrickson włączyła się do walki o kobiece loty narciarskie

  Panie nie odpuszczają, chcąc skakać na największych skoczniach świata. Mamucie obiekty wciąż są powodem, dla którego już wkrótce w Międzynarodowej Federacji Narciarskiej znów może zrobić się gorąco. Do skoczkiń dołączyła Sarah Hendrickson, która zamierza wesprzeć swoje koleżanki i ponownie sprowokować dyskusję na najwyższych szczeblach.
 • Skoki narciarskie. Kariera Gregora Schlierenzauera pod znakiem zapytania

  Skoki narciarskie. Kariera Gregora Schlierenzauera pod znakiem zapytania

  Austriacki skoczek narciarski nie dostał miejsca w kadrze narodowej na najbliższy sezon. Choć nikt nie zamyka przed nim drogi, trudno dziś odpowiedzieć na pytanie, czy Gregor Schlierenzauer zdecyduje się na kontynuowanie kariery.
 • Duża zmiana w PŚ, dodatkowa motywacja dla Stocha i spółki

  Duża zmiana w PŚ, dodatkowa motywacja dla Stocha i spółki

  Po zakończonym kilka tygodni temu sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich, który naznaczony był koronawirusowymi problemami i odwoływaniem kolejnych zawodów, wszyscy mają nadzieję, że następny będzie bardziej łaskawy dla skoczków. Na pewno będzie inny, bowiem sporą zmianę w kalendarzu zapowiedział w rozmowie z portalem "Skijumping.pl" dyrektor cyklu PŚ Sandro Pertile.
 • Wielka gwiazda austriackich skoków poza kadrą. To już koniec?

  Wielka gwiazda austriackich skoków poza kadrą. To już koniec?

  Austria ogłosiła składy kadry skoczków narciarskich na kolejny sezon. W głównej reprezentacji znalazło się pięciu zawodników, na czele ze Stefanem Kraftem. W składach kadr "A", "B" i "C" jest łącznie aż 27 skoczków, czyli w sumie Austriacy w swojej szerokiej reprezentacji mają aż 32 zawodników. Nawet wśród tak licznego grona nie znalazło się miejsce dla Gregora Schlierenzauera, co stawia jego przyszłość pod znakiem zapytania.
 • Thomas Diethart zdecydował się na powrót

  Thomas Diethart zdecydował się na powrót

  Thomas Diethart był w ostatnich latach jedną z największych niespodzianek w świecie skoków narciarskich. Kiedy w sezonie 2013/2014 wygrał Turniej Czterech Skoczni, wydawało się, że kariera stoi przed nim otworem. Austriak jednak nie potrafił później nawiązać do tego sukcesu i spisywał się poniżej oczekiwań. W 2018 roku zdecydował się na zakończenie kariery, ale teraz postanowił wrócić i spróbować raz jeszcze.
 • Skoki narciarskie. Jak się czuje Daniel-Andre Tande? Trener Stoeckl przedstawił nowe informacje

  Skoki narciarskie. Jak się czuje Daniel-Andre Tande? Trener Stoeckl przedstawił nowe informacje

  Daniel-Andre Tande wciąż dochodzi do pełni sił po koszmarnym upadku na skoczni w Planicy. Trener norweskich skoczków Alexander Stoeckl przedstawił nowe informacje w sprawie zdrowia swojego podopiecznego, który wznowił już lekkie treningi.
 • Piotr Żyła gotowy na matury. Co z treningiem?

  Piotr Żyła gotowy na matury. Co z treningiem?

  Polski skoczek pomimo majówki zapewne nie myśli tylko o odpoczynku. Treningowe obowiązki wezwały go do pracy, ale po drodze Piotr Żyła przypomniał o czymś bardzo ważnym. Od wtorku, 4 maja zaczynają się matury!

Filmy - Skoki narciarskie (376)