skok ze spadochronem

Artykuły - Skok ze spadochronem (24)

Filmy - Skok ze spadochronem (6)

 • Wyjątkowe urodziny sparaliżowanej kobiety

  71-letnia Anastazja Proniczkina jest pensjonarką z Dniepropietrowska, która na co dzień porusza się na wózku. Z okazji urodzin kobieta postanowiła skoczyć z samolotu ze spadochronem w towarzystwie instruktora z wysokości 4,2 km. Anastazja nie pobiła jednak rekordu, który należy do 94-latki ze Stanów Zjednoczonych. (RUPTLY/x-news)
 • Film dla ludzi lubiących adrenalinę

  Niesamowite nagranie pokazujące spadochroniarza, który zeskakując z klifu wykonał salto w przód. Chmura skrywająca ziemię przez zasięgiem wzroku dodatkowo potęguje cały efekt. Szacunek dla mężczyzny za ten wyczyn.
 • Wyrzucili go z samolotu! I to jak?!

  Skakanie ze spadochronem to nie taka prosta sprawa. Ta wysokość... Czasami trzeba więc komuś pomóc. Tym razem coś jednak poszło nie tak... Zobaczcie.
 • Skok nad niezwykłym jeziorem

  33-letni spadochroniarz Alexander Luchenko z Odessy na Ukrainie nakręcił film z zapierającego dech w piersiach skoku z 3 tysięcy metrów nad Jeziorem Czerwonym. – To niesamowite doświadczenie, zwłaszcza w tak pięknym miejscu. Miałem wrażenie, jakbym leciał nad inną planetą, byłem oszołomiony – mówi. Niezwykły, czerwony kolor ujścia tego jeziora spowodowany jest gęstością soli, która zabija małe skorupiaki i liście czerwonych alg. Dlatego też, krwista czerwień jeziora nie jest dobrym znakiem. – To wiele mówi o tym miejscu. Czas, by sprawą zajęli się miejscowi ekolodzy – dodaje Alexander.