skok

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skok (Film (1999)[The Heist] Reż.Kurt Voss) , Skok (Film (2001)[The Heist] Reż.David Mamet) SKOK (Spółdzielcze Kasy Oszczędnościowo-Kredytowe)

Artykuły - Skok (671)

Filmy - Skok (34)

 • Wysoki skok w wykonaniu galago. Potrafi zaskoczyć

  Małpiatka galago na co dzień zamieszkuje tereny południowej Afryki. Ten osobnik dorasta jednak w nieco innych warunkach, a mianowicie w bliskości z człowiekiem. Zobaczcie tylko, jak dobrze rozpoznaje, gdy ma on dla niego słodką przekąskę.
 • Pies wyskakuje na ponad 4 metry!

  Psy to zwierzęta o wielu umiejętnościach. Stróżują, ciągną zaprzęgi, pomagają w terapiach, towarzyszą człowiekowi prawie wszędzie. Czasami sprawdzają się też jako sportowcy. Spójrzcie tylko i zastanówcie się, czy pomyślelibyście o takiej sportowej dziedzinie? Trzeba przyznać, że osiągi tego czworonoga wyglądają w niej imponująco!
 • Mężczyzna ćwiczy wskakując na obciążenia

  Obciążenia do ćwiczeń można wykorzystać nie tylko w wyciskaniu sztangi. Jednym z ćwiczeń tego mężczyzny był skok na wieżę ułożoną z obciążeń właśnie. Dwie pierwsze próby rozbiegowe. Podejście trzecie, rozbieg, skok i... zobaczcie sami.
 • Co za wyskok! 17-latek podbił media społecznościowe. Wideo

  17-letni Jadon Roberson uprawia gimnastykę i udostępnia różnego rodzaju treści wideo w mediach społecznościowych. Jego film, na którym wskakuje na wyższy od siebie podest, podbił sieć.