Motoryzacja - Skoda Yeti

Artykuły - Skoda Yeti (20)

 • Skoda Yeti - teraz bardziej ekologiczna

  Skoda Yeti - teraz bardziej ekologiczna

  Gama silnikowa Skody Yeti została niedawno wymieniona na nowe, bardziej ekologiczne jednostki.
 • Skoda Yeti 2.0 TDI Outdoor - miejski SUV

  Skoda Yeti 2.0 TDI Outdoor - miejski SUV

  Obecnie na rynku wręcz roi się od wszelkiej maści pseudoterenówek w najróżniejszych rozmiarach. Szczególnie dużą popularnością cieszą się te wielkości standardowych kompaktów. Wśród nich zaś, nadal ciekawą propozycją pozostaje Skoda Yeti.
 • Skoda Yeti – dwa oblicza popularnego SUVa

  Skoda Yeti – dwa oblicza popularnego SUVa

  Projektując samochód jasno określa się jaki ma mieć charakter i do jakiej grupy odbiorców ma on przemawiać. Czasami jednak odpowiednio konfigurując jeden model, możemy otrzymać auta przeznaczone dla zupełnie różnych kierowców.
 • Skoda Yeti w trybie off-road

  Skoda Yeti w trybie off-road

  ​Czasy, gdy lubiący zapuszczać się w teren kierowca zdany był jedynie na własne siły, minęły już bezpowrotnie. Dzisiaj nawet najbardziej dzielne na bezdrożach samochody wyposażone są w niezwykle zaawansowane systemy elektroniczne.
 • ​Ile naprawdę palą samochody? Sprawdzamy na przykładzie Yeti

  ​Ile naprawdę palą samochody? Sprawdzamy na przykładzie Yeti

  Producenci prześcigają się w obniżaniu zużycia paliwa. Zaglądając w dane techniczne można łatwo dojść do wniosku, że albo jeździmy niesprawnym samochodem, albo bez powietrza w oponach, albo wręcz w ogóle nie potrafimy jeździć.
 • ​Skoda Yeti 4x4. Dla leśnika, drwala, czy mieszczucha?

  ​Skoda Yeti 4x4. Dla leśnika, drwala, czy mieszczucha?

  Przedstawiciele pierwszych dwóch profesji potrzebują takiego auta, bez dwóch zdań. Dojazd na miejsce wyrębu czy skuteczna pogoń za kłusownikami wymagają pojazdu o sporych możliwościach terenowych i nie chodzi tu wcale tylko o zewnętrzny wygląd. Wbrew pozorom, również mieszkaniec miasta może mieć ze Skody Yeti Outdoor dużo pociechy.
 • Skoda Yeti Outdoor 4x4 z jednym poważnym minusem

  Skoda Yeti Outdoor 4x4 z jednym poważnym minusem

  ​Skoda Yeti wjechała do salonów w 2009 roku. Czeska firma dobrze wybrała moment debiutu tego pojazdu, wyprzedzając mający dopiero nadejść boom na pojazdy typu crossover.
 • Skoda Yeti 1.4 TSI 4x2 – zdobywca krawężników

  Skoda Yeti 1.4 TSI 4x2 – zdobywca krawężników

  Nie od dziś wiadomo, że mało który właściciel SUVa kiedykolwiek zjeżdża z asfaltu. Efektem jest coraz większa popularność niedużych pseudoterenówek z napędem tylko na jedną oś. Aut takich jak Yeti, które mieliśmy okazję niedawno testować.
 • Skoda Yeti 2.0 TDI 4x4 w teście

  Skoda Yeti 2.0 TDI 4x4 w teście

  ​Na redakcyjnym parkingu pojawił się nowy samochód testowy. Tym razem będziemy przyglądać się eksploatacji Skody Yeti Outdoor z silnikiem 2.0 TDI o mocy 140 KM.
 • Skoda Yeti. Jeden samochód na dwa sposoby

  Skoda Yeti. Jeden samochód na dwa sposoby

  Po latach eksperymentów styliści z Mlada Boleslav powracają do prostych, czystych kształtów, które zapewniły tak ogromną popularność pierwszym "nowożytnym" Fabiom i Octaviom zaprojektowanym pod skrzydłami Volkswagena.