skoda

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skoda (producent samochodów ) ,

Artykuły - Skoda (261)

 • Marzysz o skodzie, oplu, czy...

  Marzysz o skodzie, oplu, czy...

  Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy w gorączce zakupów zastanawiają się, co sprezentować najbliższym… A ty co chciałbyś dostać?
 • Skoda wygrała z VW!

  Skoda wygrała z VW!

  Całkiem niedawno informowaliśmy o tym, że władze koncernu Volkswagena zdecydowały się na niezbyt elegancki krok, czyli obcięcie wyposażenia większości modeli Skody.
 • Tak się odnosi sukces!

  Tak się odnosi sukces!

  Gdyby dokładnie prześledzić motoryzacyjną historię ostatnich dwudziestu lat, szybko dojedziemy do wniosku, że największy sukces odniosła w tym czasie Skoda.
 • Rajd Antibes Cote d'Azur: Świetny finisz Kubicy

  Rajd Antibes Cote d'Azur: Świetny finisz Kubicy

  Robert Kubica jadący Renault Clio R3 wygrał w niedzielę dwa ostatnie odcinki specjalne rajdu Antibes Cote d'Azur, przedostatniej rundy mistrzostw Europy, i zajął w klasyfikacji generalnej trzecie miejsce. Triumfował Włoch Luca Betti (Peugeot 207 S2000).
 • Dlaczego VW boi się Skody?

  Dlaczego VW boi się Skody?

  Chociaż od czasu, gdy Skoda stała się częścią koncernu Volkswagena minęło już dziewiętnaście lat, wśród polskich użytkowników innych marek wciąż spotkać się można z opinią, że Czesi wytwarzają jedynie "substytuty" samochodów.
 • Absolutny rekord Skody

  Absolutny rekord Skody

  75 790 sztuk pojazdów marki Skoda sprzedanych we wrześniu (w ubiegłym roku: 69 023) to absolutny rekord miesięcznej sprzedaży w całej historii marki.
 • 207, impreza i fabia

  Trzykrotny mistrz Polski Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) wygrał 20. Rajd Dolnośląski, ósmą, ostatnią w sezonie rundę mistrzostw kraju.
 • Rajd Dolnośląski: Zwycięstwo Bouffiera

  Trzykrotny mistrz Polski Bryan Bouffier (Peugeot 207 S2000) wygrał 20. Rajd Dolnośląski, ósmą, ostatnią w sezonie rundę mistrzostw kraju. Kajetan Kajetanowicz (Subaru Impreza), który tytuł zapewnił sobie już wcześniej, był drugi ze stratą 20,6 s.
 • Octavia za 41 700 zł!

  Octavia za 41 700 zł!

  Skoda wprowadza na rynek II generację octavii tour. To jeden z najbardziej popularnych w ostatnim czasie modeli marki. Będzie on oferowany na wybranych rynkach, w tym w Polsce.
 • Elektryczna skoda octavia!

  Elektryczna skoda octavia!

  Gdy za projektowanie pojazdów elektrycznych biorą się takie firmy, jak np. Fisker można mówić o melodii przyszłości. Gdy jednak w pełni sprawny samochód elektryczny prezentuje Skoda, trzeba przyznać, że zaczyna się właśnie motoryzacyjna "zmiana warty".

Filmy - Skoda (2)