sklep zoologiczny

Filmy - Sklep zoologiczny (5)

 • Dostał nową zabawkę. Co za radość!

  Psiak poszedł z właścicielem do sklepu zoologicznego. Po tym jak dowiedział się, że dostanie nową zabawkę, nie mógł ukryć ekscytacji. Co za radość!
 • Zabrał suczkę do sklepu zoologicznego. Jaką zabawkę wybrała?

  Mężczyzna po przygarnięciu ze schroniska suczki, postanowił zabrać ją do sklepu zoologicznego, by ta mogła wybrać swoją pierwszą zabawkę. Co wybrała?
 • Upatrzył sobie zabawkę. Dostanie ją?

  Los Angeles, Kalifornia, USA. Pies rasy golden retriever upatrzył sobie zabawkę, będąc w sklepie ze swoim panem, chwycił ją w pysk i chodził za nim, prosząc, by mu ją kupił. Rozbawiony właściciel z uśmiechem pogłaskał swego czworonoga. Do tej sytuacji doszło w jednym ze sklepów w Los Angeles. Golden retrievery wyróżniają się na tle innych psów inteligencją i łagodnością. Nazwa psa nawiązuje do doskonałych umiejętności aportowania. (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies bardzo nie chce wyjść ze sklepu zoologicznego

  Jak wyciągnąć pupila z raju dla zwierząt? To wyjątkowo trudne zadanie szczególnie dla właścicielki tego golden retrievera. Rufio, bo tak ma na imię ten futrzak, tak spodobała się wizyta w sklepie zoologicznym, że za żadne skarby nie chciał go opuścić. Czy te oczy mogą kłamać? (STORYFUL/x-news)