sklep

Artykuły - Sklep (320)

 • Podstępne triki sklepów, za które płacą klienci

  Podstępne triki sklepów, za które płacą klienci

  Tradycyjne promocje i kolorowe gazetki to nie wszystko. Każdego dnia sieci handlowe próbują zachęcić nas do jeszcze większych zakupów. Nieświadomi konsumenci ulegają kolejnym sztuczkom.
 • Klient uszkodził towar w sklepie. Kto pokryje stratę?

  Klient uszkodził towar w sklepie. Kto pokryje stratę?

  Konsument nie może zostać pociągnięty do odpowiedzialności za uszkodzenie lub zniszczenie towaru spowodowane nie z jego winy. Jednak na zakupach każdego obowiązuje pewna podstawowa ostrożność. Dlatego zdarza się, że detalista ma prawo żądać naprawienia takich szkód, które są następstwem niedbałego albo umyślnego zachowania klientów - napisały wiadomoscihandlowe.pl.
 • Pogodne książki na jesienne wieczory - sprawdź 5 tytułów, które pokochasz!

  Pogodne książki na jesienne wieczory - sprawdź 5 tytułów, które pokochasz!

  Przed nami długie, jesienne wieczory, podczas których pogoda zatrzymuje nas w domu, a jedyną rozsądną decyzją wydaje się zaparzenie herbaty, otulenie kocem i sięgnięcie po książkę. Choć niektórzy uwielbiają takie chwile, inni skarżą się na gorszy nastrój i zniechęcenie. Ale od czego mamy książki? Sprawdź 5 tytułów, które wywołają Twój uśmiech i pozwolą zapomnieć o szarudze za oknem!
 • iPhone 12 Pro - specyfikacja

  iPhone 12 Pro - specyfikacja

  iPhone to urządzenie, które przydaje się podczas realizowania wielu codziennych czynności. Korzysta się z niego dla rozrywki, ale też w sytuacjach, gdy trzeba sprawnie poszukać istotnych informacji lub też po prostu przygotować się do ważnego egzaminu, zrobić udane zdjęcie czy też po prostu wysłać służbowego maila. To kompleksowy sprzęt, który stawia na swoją uniwersalność i dzięki temu zdobywa w społeczeństwie tak dużą popularność. Kluczem do sukcesu jest jednak dobranie odpowiedniego modelu iPhone'a, co nie dla wszystkich jest łatwą przeprawą.
 • Jak nie stracić klienta w czasach pandemii…

  Jak nie stracić klienta w czasach pandemii…

  Kryzys związany z globalną pandemią COVID-19 sprawił, że ucierpiała niemal każda branża. Co więcej, wymusił on znaczne zmiany w funkcjonowaniu wielu podmiotów gospodarczych zwłaszcza w zakresie sprzedaży i dystrybucji towarów. Zdecydowanie zwiększyła się chociażby liczba konsumentów korzystających z możliwości e-handlu, a niektóre segmenty odnotowały wzrost przesyłek.
 • Jak Hilding Anders wprowadza innowacje w świecie materacy?

  Jak Hilding Anders wprowadza innowacje w świecie materacy?

  Marka Hilding Anders niezmiennie zajmuje czołowe miejsce wśród producentów łóżek i materacy. Poszukiwanie nowych rozwiązań, bazowanie na innowacyjnych komponentach i uważne śledzenie badań na temat jakości snu – oto jej recepta na sukces!
 • Myślisz o sklepie internetowym - skorzystaj z tych porad

  Myślisz o sklepie internetowym - skorzystaj z tych porad

  Zakupy w Internecie stały się dla wielu z nas naturalnym elementem codzienności. Nic w tym dziwnego: gwarantują szeroki wybór, bezpieczne metody płatności i skuteczną dostawę. Są również coraz bardziej atrakcyjne nie tylko dla klientów, ale również przedsiębiorców. Branża e-commerce, jako jedna z nielicznych, znakomicie stawiła czoła kryzysowi związanemu z pandemią koronawirusa. Pokazała także, że potencjał handlu w Internecie jest niemal niewyczerpany, a dobry pomysł może stać się sposobem na odniesienie sukcesu. Ten zależy jednak od wielu czynników, wobec czego do otwarcia sklepu należy się właściwie przygotować.
 • Największe marki w niskich cenach, czyli gdzie kupować kosmetyki

  Największe marki w niskich cenach, czyli gdzie kupować kosmetyki

  Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jeśli raz spróbujemy kosmetyków z wyższej półki, trudno będzie nam wrócić do tych używanych wcześniej. Chętnie też będziemy testować kolejne produkty, żeby sprawdzić, jak wpływają na naszą skórę. Niestety marki z wyższych półek to także wysoka cena. Pokażemy Wam, jak ją obniżyć, kupując online!
 • Jaką pościel wybrać na lato, aby spać komfortowo?

  Jaką pościel wybrać na lato, aby spać komfortowo?

  Dni stają się coraz dłuższe, słońce mocniej przygrzewa, temperatura rośnie. Letnie noce bywają upalne, co może utrudniać zasypianie i zakłócać wypoczynek. Na co powinniśmy zatem zwracać uwagę przy wyborze pościeli na lato?
 • Jaki materac wybrać? Najlepszy materac do spania

  Jaki materac wybrać? Najlepszy materac do spania

  Jedną z najprzyjemniejszych czynności dla wielu z nas jest błogi i relaksujący sen. Stanowi sporą część naszego życia i warto zadbać o jak najlepsze warunki wypoczynku. Są rzeczy, na które nie mamy wpływu, jak na przykład codzienny stres, który może nam skutecznie zakłócać możliwość szybkiego zaśnięcia.

Filmy - Sklep (9)