skład

Artykuły - Skład (19)

 • Jaki krem wybrać? Sprawdź skład!

  Jaki krem wybrać? Sprawdź skład!

  Nie kosztują fortuny, a zawartością oraz skutecznością wcale nie ustępują tym zagranicznym. Słusznie więc coraz więcej z nas wybiera w drogerii polskie kosmetyki.
 • Dzięki nowym składom zespołowym PKP Intercity obniży koszty przejazdu pociągów nawet o 40 proc.

  Dzięki nowym składom zespołowym PKP Intercity obniży koszty przejazdu pociągów nawet o 40 proc.

  PKP Intercity dzięki inwestycjom w nowy tabor lub modernizację używanego może zmniejszyć koszty o nawet 30-40 proc. Przewoźnik poszerzy również swoją ofertę, zwłaszcza na trasach niezelektryfikowanych, gdzie dziś pociągi prowadzone są lokomotywami spalinowymi. Elastyczność producentów taboru w kwestii terminów dostaw stanowi dla PKP Intercity jeden z priorytetów w prowadzonych przetargach.
 • Skład materiałów wybuchowych w piwnicy

  Broń, amunicję i ponad 20 kilogramów materiałów wybuchowych oraz półproduktów do ich wytworzenia znalazła policja w domach dwóch gdańszczan. Większość niebezpiecznych materiałów ukryta była w piwnicy. Mężczyzn zatrzymano: twierdzą oni, że pasjonują się militariami.
 • The Haunted: Nowe rozdanie

  The Haunted: Nowe rozdanie

  Po trwającej niemal rok ciszy, szwedzka grupa The Haunted wraca w gruntownie przebudowanym składzie.
 • Nowy skład rady nadzorczej Golab SA

  Akcjonariusze Golab - spółki zajmującej się profesjonalną organizacją handlu wełną i wyrobami z wełny owczej, powołali nowy skład Rady Nadzorczej. Mocą uchwały, podjętej podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy w dniu 14 stycznia br., nowymi członkami rady zostali: Konrad Edmund Węglewski, Bartłomiej Maciej Węglewski, Jacek Jan Piechota, Stanisław Kaniszewski oraz Zbigniew Nowak.
 • Policja zlikwidowała olbrzymi skład materiałów wybuchowych

  Policja zlikwidowała olbrzymi skład materiałów wybuchowych

  Duże ilości amunicji, granaty i środki, które mogą być materiałami wybuchowymi znaleźli policjanci w zabudowaniach małej wsi niedaleko Dąbrowy Tarnowskiej (Małopolska). Zatrzymano 25-letniego mężczyznę - poinformował w środę rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.
 • Masterplan w nowym składzie

  Masterplan w nowym składzie

  Popularni hamburscy powermetalowcy z Masterplan skompletowali wreszcie nowy skład.

Filmy - Skład (4)

 • Rząd Beaty Szydło

  Skład rządu Beaty Szydło.
 • Rząd Beaty Szydło

  Skład rządu Beaty Szydło.
 • Drużyny MŚ 2014: Anglia

  Eliminacje do tegorocznych piłkarskich mistrzostw świata zakończyły się dla Anglików sukcesem. Rywalizację w grupie H ukończyli na pierwszym miejscu, ale dziś nikt już nie rozpamiętuje tego, co było. W Brazylii reprezentację Anglii czeka trudne zadanie – grupa G, do której trafili, jest uważana za niełatwą. "Synowie Albionu" będą musieli zmierzyć się z Włochami, Urugwajem i Kostaryką. Selekcjoner Roy Hodgson postawił na młodych zawodników. Tylko sześciu graczy, którzy pojechali do Brazylii, ma doświadczenie z poprzednich mundiali. Jak zawsze, spory procent oczekiwań kibiców będzie musiał udźwignąć Wayne Rooney, który po nieudanych występach na dwóch ostatnich mundialach będzie miał sporo do udowodnienia.
 • Szymkowiak o składzie na mecz z Czechami

  Jeżeli w piłce coś wychodzi, nie należy tego zmieniać. W takim meczu się nie ryzykuje - Mirosław Szymkowiak jest zdania, że na mecz z Czechami selekcjoner Smuda powinien wystawić taki sam skład, jak w meczu z Rosją. Oczywiście, dotyczy to również miejsca między słupkami...