Skiba

Artykuły - Skiba (19)

 • Koncert w 30. rocznicę śmierci bluesmana "Skiby" Skibińskiego

  Koncertem "Tribute to Skiba" upamiętniono w niedzielę w Białymstoku 30. rocznicę śmierci wirtuoza ustnej harmonijki Ryszarda "Skiby" Skibińskiego, lidera i współzałożyciela bluesowego zespołu Kasa Chorych.
 • Big Cyc dzwoni po milicję

  Big Cyc dzwoni po milicję

  W związku z 30. rocznicą stanu wojennego (13 grudnia) grupa Big Cyc przygotowała projekt muzyczny "Zadzwońcie po milicję!".
 • Big Cyc goni się z ZOMO

  Big Cyc goni się z ZOMO

  W ostatni weekend października zespół Big Cyc przez cały dzień gonił się z ZOMO na terenie Stoczni Gdańskiej. Nie był to protest Ruchu Oburzonych, ani zemsta po latach, tylko zdjęcia do teledysku, który realizowany jest do pierwszego singla pochodzącego z najnowszej płyty "Zadzwońcie po milicję".
 • Skiba i Wyszkoni ocenią

  Skiba i Wyszkoni ocenią

  W niedzielę, 11 października, na antenie Viva Polska zadebiutuje jesienna produkcja stacji - "Shibuya 3". Wokalne umiejętności amatorów w programie karaoke ocenią Krzysztof Skiba, Ania Wyszkoni (Łzy) i Tomek Lubert (Volver), znany wcześniej z Virgin i Video.
 • Wypchany aligator Skiby

  Wypchany aligator Skiby

  Gwiazdami środowego (30 września) odcinka programu "MTV Cribs 3", w którym gwiazdy zapraszają kamery MTV do swoich domów, będą piosenkarka Reni Jusis oraz jeden z najpopularniejszych showmanów polskiego show biznesu, Krzysztof Skiba.

Filmy - Skiba (1)