skecz

Artykuły - Skecz (9)

 • Poznajecie? Tak, to Justin Bieber!

  Poznajecie? Tak, to Justin Bieber!

  Niepublikowany wcześniej skecz z amerykańskiego programu "Saturday Night Live" wreszcie ujrzał światło dzienne.
 • Lutki:"Renta". Zobacz skecz Formacji Chatelet

  Lutki:"Renta". Zobacz skecz Formacji Chatelet

  Do pani Stasiakowej z rentą przychodzi pan Józef, złota rączka...
 • Znani hiszpańscy sportowcy we francuskich skeczach o dopingu

  Znani hiszpańscy sportowcy we francuskich skeczach o dopingu

  Hiszpańskie związki sportowe, a także strona rządowa chcą pozwać francuską telewizję Canal Plus za wyemitowanie skeczy sugerujących, iż sukcesy ich czołowych zawodników są efektem stosowania dopingu. Przywołani zostali m.in. Alberto Contador i Rafael Nadal.
 • Kawały z 1600-letnią brodą i grecki Wąchock

  Nie trzeba być miłośnikiem Monty Pythona, by kojarzyć skecz o kliencie sklepu zoologicznego, który kupił martwą papugę z gatunku norweska błękitna. Jeden z amerykańskich naukowców odkrył właśnie, że słynny skecz ma przodka, który liczy sobie... 1600 lat.
 • Czy skecze mogą być męczące?

  Czy skecze mogą być męczące?

  Dzisiaj w specjalnym wydaniu "Transmisji" o godzinie 17:15 gośćmi Pawła Budzińskiego będą chłopaki z Kabaretu Skeczów Męczących. Widzowie będą mogli im zadawać pytania na czacie. Skąd pomysły na najbardziej zwariowane skecze? Jakie są rokowania na przyszłość? Czy za rok zdobędą PAKĘ? Na te i inne pytania odpowiedzą Marcin, Karol, Jarek, Michał i Robert.
 • NBC przeprasza za skecz o katastrofie

  NBC przeprasza za skecz o katastrofie

  Szefowie stacji NBC publicznie przeprosili za pokazanie skeczu o katastrofie lotniczej wprowadzającego do ceremonii rozdania tegorocznych nagród Emmy. W tym samym czasie bowiem wydarzyła się prawdziwa katastrofa, w której zginęło 49 osób.
 • Męska rzecz: Bananowy skecz

  Męska rzecz: Bananowy skecz

  "Bo czasami w życiu bywa tak, że skecz jest ciężki".
 • Monty Python: Najlepsze skecze

  Monty Python: Najlepsze skecze

  Skecz "Hiszpańska Inkwizycja" został uznany przez redaktorów amerykańskiego branżowego tygodnika "Entertainment Weekly" za najlepszy w dorobku prześmiewczej brytyjskiej grupy Monty Pythona. W zestawieniu pokonał między innymi skecze "Martwa papuga" i "Ministerstwo Głupich Kroków".
 • "Martwa papuga" najśmieszniejsza

  Skecz o "Martwej papudze", autorstwa niezapomnianej grupy Monty Python, został uznany za najśmieszniejszy w historii telewizji brytyjskiej. Plebiscyt przeprowadził internetowy serwis angielski comedycircus.com. Jego wyniki podano do wiadomości 1. sierpnia.

Filmy - Skecz (7)