skazana

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skazana (2017, reż. Audrey Estrougo) ,

Artykuły - Skazana (152)

 • Sypią się kary za praktyki, które szkodzą pacjentom i podatnikom

  Sypią się kary za praktyki, które szkodzą pacjentom i podatnikom

  Koncerny farmaceutyczne w walce z generykami są skazane na porażkę.
 • Zgwałcona Norweżka może wrócić do kraju

  Zgwałcona Norweżka może wrócić do kraju

  24-letnia Norweżka, zgwałcona w Dubaju i skazana w Zjednoczonych Emiratach (ZEA) Arabskich na 16 miesięcy więzienia za "seks pozamałżeński", została ułaskawiona i może wrócić do kraju - poinformował na Twitterze szef norweskiego MSZ. "Marte jest wolna. Dziękuję wszystkim, którzy chcieli jej pomóc" - napisał Espen Barth Eide.
 • Złoty skazany na umocnienie

  Złoty skazany na umocnienie

  Złoty jest skazany na umocnienie - prognozuje 13 ekonomistów bankowych zapytanych przez "Puls Biznesu".
 • OFE skazane na marginalizację

  Pierwsze godziny środowego handlu na warszawskiej giełdzie zdominowały propozycje rządowe dotyczące zmian w funkcjonowaniu II filaru emerytalnego w Polsce. Zapowiedź, że w żadnym z wariantów nie dojdzie do likwidacji OFE okazała się niewystarczająca do tego, by inwestorzy zareagowali spokojnie.
 • Polska gospodarka ma szanse odbić szybciej niż inne - Belka

  Polska gospodarka ma szanse odbić szybciej niż inne - Belka

  - Czynniki fundamentalne nie wskazują na to, by Polska była skazana na dłuższy okres spowolnienia gospodarczego, a polska gospodarka ma szanse odbić szybciej niż inne gospodarki - uważa prezes Narodowego Banku Polskiego Marek Belka.
 • Słynna wokalistka pójdzie za kratki!

  Słynna wokalistka pójdzie za kratki!

  Piosenkarka Lauryn Hill została skazana na karę trzech miesięcy pozbawienia wolności za uchylanie się od płacenia podatków.
 • Skazana na sukces

  Skazana na sukces

  Piękna, zdolna, bogata. Czego chce więcej? Eliksiru młodości i sposobu na udany związek. Bo uwielbienia fanów jej nie zabraknie
 • Chada skazany

  Chada skazany

  Warszawski raper Chada został skazany przez sąd na 3 lata pozbawienia wolności. Przed muzykiem do odsiedzenia zostało jeszcze 2 i pół roku. Chada został skazany za przestępstwa popełnione w przeszłości; głównie za napad i pobicie.
 • Telewizyjny prezenter skazany na 25 lat aresztu

  Telewizyjny prezenter skazany na 25 lat aresztu

  Były prezenter telewizyjny Ric Marshall, autor popularnego dziecięcego programu "Super Duper Flying Fun Show", został skazany na karę 25 lat aresztu domowego.
 • Frank szwajcarski skazany na umocnienie

  Frank szwajcarski skazany na umocnienie

  - W perspektywie przynajmniej dziesięciu lat frank szwajcarski skazany jest na umocnienie - twierdzi Peter Brezinschek, główny ekonomista Raiffeisen Bank, na którego powołuje się "Puls Biznesu". Radzi on polskim kredytobiorcom jak najszybszą spłatę pożyczki.