skazana

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skazana (2017, reż. Audrey Estrougo) ,

Artykuły - Skazana (190)

 • Sypią się kary za praktyki, które szkodzą pacjentom i podatnikom

  Sypią się kary za praktyki, które szkodzą pacjentom i podatnikom

  Koncerny farmaceutyczne w walce z generykami są skazane na porażkę.
 • Podharcmistrz skazany za molestowanie harcerki

  Na sześć lat pozbawienia wolności za molestowanie harcerki skazał Sąd Okręgowy w Krakowie w wydziale odwoławczym podharcm. Szymona P. Sąd uniewinnił go od zarzutu w przypadku drugiej nastolatki i zmienił wyrok z 6,5 roku na 6 lat więzienia.
 • Zgwałcona Norweżka może wrócić do kraju

  Zgwałcona Norweżka może wrócić do kraju

  24-letnia Norweżka, zgwałcona w Dubaju i skazana w Zjednoczonych Emiratach (ZEA) Arabskich na 16 miesięcy więzienia za "seks pozamałżeński", została ułaskawiona i może wrócić do kraju - poinformował na Twitterze szef norweskiego MSZ. "Marte jest wolna. Dziękuję wszystkim, którzy chcieli jej pomóc" - napisał Espen Barth Eide.
 • Złoty skazany na umocnienie

  Złoty skazany na umocnienie

  Złoty jest skazany na umocnienie - prognozuje 13 ekonomistów bankowych zapytanych przez "Puls Biznesu".
 • Skazany prezydent Starachowic nie dostanie zaległej pensji

  Skazany za korupcję prezydent Starachowic (Świętokrzyskie) nie otrzyma zaległej pensji - zdecydował Sąd Apelacyjny w Krakowie. Wojciech B. domagał się kwoty ponad 100 tys. zł., której urząd miasta nie wypłacił mu od czasu, gdy został zawieszony w wykonywaniu czynności.
 • Wypadek w Kozach. Karolina Z. została skazana

  Wypadek w Kozach. Karolina Z. została skazana

  Sąd rejonowy w Bielsku-Białej ogłosił wyrok w procesie Karoliny Z., oskarżonej o to, że prowadząc samochód pod wpływem amfetaminy, śmiertelnie potrąciła na pasach dwóch chłopców. Kobieta została skazana na 8 lat więzienia. Ma także dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i musi zapłacić po 50 tys. zł zadośćuczynienia obu rodzinom - donosi TVN24.
 • Były szef Izby Skarbowej w Białymstoku skazany

  Na więzienie w zawieszeniu i grzywnę skazał w poniedziałek Sąd Rejonowy w Białymstoku b. szefa miejscowej Izby Skarbowej. Oskarżono go o niedopełnienie obowiązków i działanie sprzeczne z rzetelnym pełnieniem funkcji, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.
 • Kraków: Pseudokibic skazany za zabójstwo

  Na 9 lat pozbawienia wolności skazał w piątek krakowski sąd okręgowy 22-letniego pseudokibica Artura K., oskarżonego o zabójstwo w Nowej Hucie17-letniego zwolennika innej drużyny.
 • B. policjant skazany ws. zatrzymania nastolatków

  Na rok więzienia w zawieszeniu na 2 lata Sąd Rejonowy w Koszalinie (woj. zachodniopomorskie) skazał byłego już policjanta Mirosława C. za przekroczenie uprawnień i bezprawne pozbawienie wolności dwóch nastolatków.
 • OFE skazane na marginalizację

  Pierwsze godziny środowego handlu na warszawskiej giełdzie zdominowały propozycje rządowe dotyczące zmian w funkcjonowaniu II filaru emerytalnego w Polsce. Zapowiedź, że w żadnym z wariantów nie dojdzie do likwidacji OFE okazała się niewystarczająca do tego, by inwestorzy zareagowali spokojnie.