Skawina

Artykuły - Skawina (8)

 • Podkrakowskie miasto z obwodnicą za dwa lata

  Podkrakowskie miasto z obwodnicą za dwa lata

  Pod koniec 2017 r. kierowcy jadący drogą krajową nr 44 (Kraków-Oświęcim-Tychy-Mikołów-Gliwice) będą mogli minąć Skawinę obwodnicą. Jak poinformował w czwartek członek zarządu województwa małopolskiego Jacek Krupa, brakujący odcinek obwodnicy od ul. Energetyków zostanie zbudowany za 49 mln zł.
 • Małopolska bez obwodnic. Zabrakło pieniędzy

  Małopolska bez obwodnic. Zabrakło pieniędzy

  Obwodnice małopolskich miast nie po drodze z planami Ministerstwa Transportu. Jedyne, jakie będą realizowane, to wschodnie obejście Krakowa i odcinek S7 między Lubniem a Rabką. Na resztę zabrakło pieniędzy.
 • Utrudnienia na obwodnicy A4 w rejonie zjazdu na Skawinę

  Utrudnienia na obwodnicy A4 w rejonie zjazdu na Skawinę

  Odblokowana została już obwodnica Krakowa w stronę Katowic w rejonie zjazdu na Skawinę, gdzie dziś około południa doszło do wypadku. Ruch odbywa się jednym pasem, tworzą się korki - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.
 • Biegał na golasa i zaczepiał przechodniów

  Całkowicie nagi mężczyzna biegał dziś po ul. Skawińskiej w Krakowie i zaczepiał przechodniów - informuje Michał Kondzior z małopolskiej policji. Wysłany na miejsce patrol zatrzymał "golasa".
 • RMF24: Małopolska znów spowita smogiem

  RMF24: Małopolska znów spowita smogiem

  W drugi dzień świąt nad Krakowem dwukrotnie przekroczone zostały normy stężenia pyłu zawieszonego. Smog wisi także nad Skawiną i Nowym Sączem. Fatalne powietrze od lat doskwiera mieszkańcom Małopolski. Jest jednak szansa na to, że wkrótce sytuacja poprawi się.
 • RMF24: W Małopolsce nie ma czym oddychać.

  RMF24: W Małopolsce nie ma czym oddychać.

  Powietrze w Małopolsce nadal jest mocno zanieczyszczone, a normy przekroczone. Zanieczyszczenie powietrza tzw. pyłem zawieszonym w Krakowie i Skawinie czterokrotnie przekraczało wczoraj dopuszczalne normy - wynosiło ok. 200 mikrogramów na metr sześcienny. Dziś jest jeszcze gorzej.
 • Nietrzeźwy kierowca busa wiózł 25 osób

  Krakowska policja zatrzymała dziś rano kierowcę busa, który miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie i przewoził 25 osób - poinformował rzecznik małopolskiej policji Dariusz Nowak.
 • Kolejny hipermarket w Skawinie?

  Kolejny hipermarket w Skawinie?

  Mieszkańcy Skawiny (woj. małopolskie) obawiają się paraliżu na drodze krajowej i niszczenia rodzimych kupców przez jeszcze jeden sklep wielkopowierzchniowy.
 • Nowe fakty ws. zabójstwa w Skawinie

  Nowe fakty ws. zabójstwa w Skawinie

  Na początku marca w małopolskiej Skawinie zamordowany został 27-letni mężczyzna. Początkowo podejrzewano, że do morderstwa doszło podczas sprzeczki. Okazało się jednak, że była to ustawka pseudokibiców.
 • Tragiczny finał imprezy: Nie żyje młody mężczyzna

  Tragiczny finał imprezy: Nie żyje młody mężczyzna

  Młody mężczyzna zmarł na miejscu od ciosów zadanych nożem prosto w serce, a druga osoba z lekkimi obrażeniami ciała trafiła do szpitala - to efekt bójki, do której doszło w Skawinie koło Krakowa (woj.małopolskie). Jeden z napastników trafił już w ręce funkcjonariuszy. W związku ze sprawą zatrzymano też cztery kolejne osoby. Motyw napaści nie jest jeszcze znany, ustala go policja.

Filmy - Skawina (1)