skarpetki

Artykuły - Skarpetki (22)

 • BlackSocks: Inteligentne skarpetki, które nigdy nie zgubią pary!

  BlackSocks: Inteligentne skarpetki, które nigdy nie zgubią pary!

  Pojedyncze skarpetki, których nie da się skompletować po praniu to zmora, której nie są w stanie wyjaśnić nawet największe umysły. Na szczęście ktoś wpadł na pomysł stworzenia BlackSocks.
 • Czy to rewolucja? Nowy sposób na spocone stopy!

  Czy to rewolucja? Nowy sposób na spocone stopy!

  W gorące letnie dni nowy brytyjski projekt może okazać się hitem. Czy faktycznie dzięki kawie stopy nie będą się już pocić? Maja to zapewnić skarpetki wykonane m.in. z karbonizowanej kawy.
 • Najdziwniejsze japońskie produkty poprawiające urodę

  Najdziwniejsze japońskie produkty poprawiające urodę

  Innowacyjność - tego z całą pewnością nie można odmówić Japończykom. Ale czy sięgnęłybyśmy po ich wynalazki mające poprawić urodę?
 • Michael Jackson: Król stylu

  Michael Jackson: Król stylu

  Na rynku pojawi się nowa publikacja poświęcona Michaelowi Jacksonowi. Nie będzie to jednak biografia, a księga będąca przeglądem jego ubiorów scenicznych.
 • Co założyć do garnituru?

  Co założyć do garnituru?

  W pierwszej części przewodnika po modzie pokazaliśmy najbardziej obciachowe zestawienia ubrań, jakie można zobaczyć na polskich ulicach. Dziś pokażemy, jak wyglądać dobrze i gustownie.
 • Czego facet nosić nie powinien

  Czego facet nosić nie powinien

  Kiedyś mężczyźni mieli łatwiej: zakładało się przepaskę na biodra, łapało dzidę i szło w dzicz. Obecnie niestety musimy pojawiać się nie tylko w lesie, ale też wśród ludzi i pewnych rzeczy lepiej na siebie nie wkładać.
 • Skarpetki same się wypiorą

  Skarpetki same się wypiorą

  Naukowcy opracowali tkaninę, która pod wpływem słońca sama się czyści z plam i bakterii. W końcu!
 • Śmierdzące skarpetki jako broń przeciw malarii

  Śmierdzące skarpetki jako broń przeciw malarii

  Woń brudnych skarpetek może okazać się skuteczną pułapką na roznoszące malarię komary - wykazały badania, których dalszy ciąg będzie sponsorować Grand Challenges Canada, kanadyjska organizacja non profit, wspólnie z fundacją Billa i Melindy Gatesów.
 • Dyplomata handlował białoruskimi skarpetkami

  Pracujący w Rosji szwedzki dyplomata nielegalnie przywoził z Białorusi skarpetki i rajstopy, dostarczając je następnie do moskiewskich sklepów. Materiał na ten temat pokazała w poniedziałek wieczorem rosyjska telewizja NTW. Portal internetowy NEWSru.com informuje, że dyplomata opuścił już Rosję.
 • Czworonożny pogromca skarpetek

  Czworonożny pogromca skarpetek

  Bailey, 7-letni golden retriever, trafił do weterynarza z podejrzeniem nowotworu żołądka. Podczas operacji lekarz znalazł w nim jednak coś innego: kilka rękawiczek, rajstopy, skarpetki, a nawet papierowy ręcznik.

Filmy - Skarpetki (3)

 • Jak nosić skarpetki modnie i wygodnie?

  Stylistka Ewelina Rydzyńska doradziła, jak nosić skarpetki, żeby wyglądać modnie. – Dzisiaj skarpetki mogą stanowić wyróżnik stylu – powiedziała. Jakie stylizacje zaprezentowała? (Dzień Dobry TVN/x-news)
 • Policyjny owczarek przymierza zimowe obuwie

  Policyjny pies Jary dostał nowe buty zimowe. Film opublikowany przez policję w Rapid City pokazuje, jak owczarek niemiecki próbuje przyzwyczaić się do nowego obuwia. Rzecznik prasowy policji podkreślił w komunikacje, że w zimowych warunkach wszyscy funkcjonariusze powinni czuć się komfortowo, stąd ciepła odzież i buty należą się wszystkim, również czworonożnym policjantom. (STORYFUL/x-news)
 • Skarpetki do sandałów: obciach czy trend?

  Brak obycia, a może wręcz przeciwnie - świadectwo znajomości najnowszych trendów? Co sądzić o panach, którzy latem dumnie prezentują połączenie skarpetek i sandałów? O to, a także o inne "modowe grzechy", zapytaliśmy projektanta Łukasza Jemioła.