Skarlans

Artykuły - Skarlans (5)

 • Komedia "SkarLans" za darmo w internecie

  Komedia "SkarLans" za darmo w internecie

  Wulgarna i wyuzdana Kasia Cichopek, Piotr Świerczewski gejem, Rafał Mroczek psychopata, Misiek Koterski jako cwaniak, Krzysztof Rutkowski w roli obrońcy celebrytów i Krzysztof Ibisz nie załapujący się do pierwszego w Polsce "filmu, który powstał za zero złotych i za tyle samo został oddany widzom"?
 • Katarzyna Cichopek: Wulgarna niunia

  Katarzyna Cichopek: Wulgarna niunia

  10 października w Skarżysku Kamiennej odbędzie się premiera satyry na polski show-bizens "SkarLans".
 • Cichopek w scenie łóżkowej

  Cichopek w scenie łóżkowej

  "To pierwsza polska produkcja, gdzie zobaczymy Cichopek w scenach łóżkowych, [Michała] Koterskiego w roli gangstera, czy [piłkarza Piotra] Świerczewskiego w roli .... geja!" - reklamują swój film "SkarLans" reżyserzy: raper Krzysztof "Gorzki" Gorzkiewicz i Paweł Bilski.
 • Cichopek w scenie łóżkowej

  Cichopek w scenie łóżkowej

  W weekend zakończyły się pierwsze zdjęcia do filmu "SkarLans" Pawła Bilskiego i Krzysztofa Gorzkiewicza. W jednej z głównych ról występuje w produkcji Katarzyna Cichopek.
 • Rafał Mroczek zagra w filmie

  Rafał Mroczek zagra w filmie

  Już 15 sierpnia na terenie Skarżyska Kamiennej, ruszają pierwsze zdjęcia do komedii "SkarLans". Jedną z ról zagra w filmie Rafał Mroczek.

Filmy - Skarlans (1)

 • "Skarlans" - pierwsza polska komedia, która powstała za darmo

  Pierwsza polska komedia, która powstała ZA DARMO i za tyle samo trafiła do widzów. W Polsce robi się bardzo wiele, bardzo słabych filmów z bardzo znanymi ludźmi, za bardzo duże pieniądze. Autorzy filmu chcieli udowodnić, że można zrobić coś równie „słabego" za darmo. Film jest częścią akcję „Pomaganie jest trendy”, która wspiera dzieci chore na autyzm. Wulgarna i wyuzdana Kasia Cichopek, Piotr Świerczewski gejem, Rafał Mroczek psychopata, Misiek Koterski jako cwaniak, Krzysztof Rutkowski w roli obrońcy celebrytów i Krzysztof Ibisz nie załapujący się do pierwszego w Polsce "filmu, który powstał za zero złotych i za tyle samo został oddany widzom". Chodzi o powstającą dwa lata komedię "SkarLans" wyprodukowaną przez Pawła Bilskiego i Krzysztofa "Gorzkiego" Gorzkiewicza. Film powstał za zero złotych, tyle właśnie wyniósł koszt produkcji oraz honoraria aktorów i za tyle samo twórcy postanowili przekazać go widzom, dlatego właśnie jako kanał dystrybucji filmu wybrano dostępny dla każdego internet.