skarb

Artykuły - Skarb (909)

Filmy - Skarb (8)

 • Skarb ukryty w kredensie! Niesamowite odkrycie

  Zakamarki domów i mieszkań to wymarzone miejsca dla dziecięcych zabaw. Jednak niewielu rodziców spodziewa się, że owe zabawy przyniosą ich pociechom przygody godne słynnego Indiany Jonesa. A dokładnie tak się stało we francuskiej miejscowości Vendôme, gdzie dwójka dzieci znalazła złoto warte 100 tys. euro. Jak je odkryły?
 • Mieć takiego pomocnika to skarb! Pies pomaga robić pranie

  W tym domu podział obowiązków dotyczy wszystkich. W codziennych porządkach pomaga nawet pies, który odpowiedzialny jest za pranie. Mieć takiego pomocnika to skarb! Jak mu idzie? (STORYFUL/x-news)
 • Ten psiak za nic w świecie nie odda ukradzionego kawałka pizzy

  Takiego skarbu nie wypuszcza się z pyska. Ten uroczy golden retriever miał okazję po raz pierwszy w życiu posmakować pizzy. Psiak do tego stopnia zaaferował się ukradzionym przysmakiem, że poczekał dłuższą chwilę zanim zdecydował się go zjeść. (STORYFUL/x-news)
 • Ten kot idealnie sprawdza się jako budzik

  Każdy właściciel kota wie, że to zwierzę głośno manifestuje pusty brzuszek. Ten futrzak postanowił przerwać sen swojej właścicielki, oczekując, że ta szybko napełni miseczkę jedzeniem. Taki budzik to skarb! (STORYFUL/x-news)