Sport - skandal

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Skandal (Film (1989)[Scandal] Reż.Michael Caton-Jones) ,

Artykuły - Skandal (132)

 • Podglądacze w pływackiej kadrze Korei. Trener podał się do dymisji

  Podglądacze w pływackiej kadrze Korei. Trener podał się do dymisji

  Główny trener reprezentacji Korei Południowej w pływaniu zrezygnował w środę z prowadzenia zespołu po ujawnieniu przez policję seksafery. Dwaj pływacy mieli potajemnie zainstalować kamery w kobiecej szatni. Swoje koleżanki podglądali od 2013 roku.
 • Skandal w finale piłkarskiego Pucharu Serbii

  Skandal w finale piłkarskiego Pucharu Serbii

  Piłkarze Partizana Belgrad po raz 12. triumfowali w rozgrywkach o Puchar Serbii. Finałowy mecz z Vojvodiną Nowy Sad nie został dokończony, bowiem rywale zeszli z boiska przy stanie 1-2.
 • Kulisy decyzji ws. Euro 2012: Surkis prostował Listkiewicza

  Kulisy decyzji ws. Euro 2012: Surkis prostował Listkiewicza

  Działacz piłkarski z Cypru, Spyros Marangos chce ujawnić dowody, które potwierdzą, iż pięciu wysoko postawionych działaczy UEFA przyjęło 11 milionów euro za przyznanie Polsce i Ukrainie Euro 2012. Zanosi się na wielki skandal. Dzisiał przypominamy kulisy najważniejszej dla polskiej i ukraińskiej piłki decyzji.
 • Skandal! Członkowie FIFA chcieli sprzedać głosy

  Skandal! Członkowie FIFA chcieli sprzedać głosy

  Dziennikarska prowokacja przeprowadzona przez reporterów gazety "Sunday Times" ujawniła, że dwaj członkowie Komitetu Wykonawczego FIFA byli gotowi sprzedać swoje głosy przy wyborze gospodarza piłkarskich mistrzostw świata w 2018 roku.
 • Skandal w w Genui. Przerwany mecz Włochów z Serbami

  Skandal w w Genui. Przerwany mecz Włochów z Serbami

  Mecz eliminacyjny piłkarskich mistrzostw Europy 2012 Włochy - Serbia w Genui został przerwany po sześciu minutach. Serbscy chuligani obrzucili boisko racami i świecami dymnymi. Sędzia zdecydował, że spotkanie nie zostanie wznowione!
 • Skandal w kadrze! Peszko i Iwański na wylocie!

  Maciej Iwański i Sławomir Peszko mogą więcej nie zagrać w reprezentacji Polski prowadzonej przez Franciszka Smudę. Obaj mieli złamać regulamin, jaki obowiązuje w kadrze - poinformowała "Rzeczpospolita".
 • Skandal nie załamał Rooneya. Zagra ze Szwajcarią

  Skandal nie załamał Rooneya. Zagra ze Szwajcarią

  Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Anglii Fabio Capello powiedział, że Wayne Rooney zagra we wtorkowym wyjazdowym meczu eliminacji Euro 2012 ze Szwajcarią. Słynny napastnik jest zamieszany w skandal obyczajowy, ujawniony w niedzielę przez brytyjskie media.
 • Skandal w Indiach! Selekcjoner molestował juniorki

  Trener reprezentacji Indii juniorek w hokeju na trawie Maharaj Kishan Kaushik został zwolniony w trybie natychmiastowym ze stanowiska z powodu podejrzenia, że dopuścił się seksualnego molestowania zawodniczek.
 • Agent Michaela Ballacka wywołał wielki skandal

  Agent Michaela Ballacka wywołał wielki skandal

  W Niemczech gorąca atmosfera wokół piłkarskiej reprezentacji Joachima Loewa. Wszystko zaczęło się od wywiadu z agentem Michaela Ballacka, Michaelem Beckerem, który stwierdził, że w kadrze naszych zachodnich sąsiadów gra "banda gejów".
 • Skandal z udziałem gwiazdy sumo w Japonii

  Skandal z udziałem gwiazdy sumo w Japonii

  Kolejny skandal wstrząsnął japońskim sumo. Władze zdyskwalifikowały znanego zawodnika Kotomitsuki za próbę organizacji nielegalnych zakładów bukmacherskich w baseballu, a telewizja NHK wycofała się z transmisji jednego z najważniejszych turniejów.

Filmy - Skandal (1)